Č. BUDĚJOVICE – PELHŘIMOV 94:58
Hosté v prvním poločase zcela propadli, nedokázali se prosadit v soubojích jeden na jednoho, v útoku ztráceli mnoho míčů už při přechodu na soupeřovu polovinu. Hráli nepřesně a zbytečně ustrašeně. Po přestávce přišlo zlepšení ve všech směrech, Pelhřimov odehrál s domácími prakticky vyrovnanou partii.

Body za Pelhřimov: Hron 17, L. David 9, Franěk, Eisenvort, Vondrák, M. Fuxa 8, Vítek 4, J. Láš 2. Poločas: 62:28.

PÍSEK – PELHŘIMOV 83:61
V duelu s vedoucím týmem soutěže Pelhřimovu opět nevyšel začátek. Po pěti minutách to bylo 17:0. Střídání tří hráčů přineslo zlepšení, hosté se postupně dostali do tempa a třetí čtvrtinu prohráli jen o bod.
Body za Pelhřimov: L. David 12, J. Láš 11, Franěk 10, Hron 9, Eisenvort 8, M. Fuxa 4, D. Kolbl 3, Rážek, Vítek 2. Poločas: 41:26.

Ostatní výsledky: Písek – Žďár nnad Sázavou 78:65, Pardubice – Nymburk 62:77, Kolín – Sparta Praha97:60, Tigers Č. Budějovice – BK Žďár nad Sázavou 76:67, Kolín – Nymburk 72:81, Pardubice – Sparta Praha 100:35. (va, vp)