Větším rozdílem skončil druhý duel, v němž Pelhřimov utekl soupeřkám o dvacet bodů.

STRAKONICE – PELHŘIMOV 44:50
Strakonice se ukázaly jako houževnatý soupeř, který kvalitně bránil. Pelhřimov bojoval s dobrým zdvojováním a jen těžko se prosazoval. Soupeři odskočil až v poslední čtvrtině.
Body za Pelhřimov: P. Dvořák, David, Kölbl 10, O. Plášil 8, Zadražil 6, Rizák, L. Dvořák, Kupec 2. Vývoj po čtvrtinách: 14:16, 19:24, 35:36.

Ve druhém utkání byla již patrná fyzická převaha pelhřimovského týmu. Domácí přestali ztrácet míče při zdvojování a v útoku jsme se prosazovali rychlou a pohlednou kombinací.
Body za Pelhřimov: Kölbl 15, P. Dvořák 14, Zadražil 12, David 9, Forejt, Plášil 4, Rizák, Kubiska 2. Vývoj skóre po čtvrtinách: 5:23, 17:35, 27:45. (va, vp)