„Museli jsme nastoupit v kombinované sestavě. Měli jsme k dispozici jen osm hráčů, z toho byli dva dorostenci. Zápas jsem nezvládli fyzicky a pak i psychicky. Nechali jsme si nasázet jednu červenou a dvě žluté karty, v závěru jsme na těžkém terénu dlouho nedali branku. Byla to pro mě smutná podívaná, zaplatili jsme za nezkušenost,“ hodnotil duel trenér hostů Jan Fiala.

OSTOPOVICE – HUMPOLEC 12:11

Celou první půli se soupeři střídali v nejtěsnějším vedení. Úvodní desetiminutovka druhé půle vyšla lépe Jiskře, která se dostala do vedení 8:10. V šestnácté minutě druhé části hry ještě Humpolec vedl 9:11. V dalším průběhu se s mokrým povrchem hrací plochy lépe vypořádali domácí. Humpolec v posledních čtrnácti minutách nedokázal skórovat, Ostopovice strhly vítězství na svou stranu.

Branky Humpolce: J. Šidlák – 6, Brož, Rafaj – 2, F. Čmok – 1. Rozhodčí: Jáneš. Diváci: 50. Poločas: 8:8. Humpolec: Barták – Dolejš – Morava, Herman, M. Šidlák – J. Šidlák, Brož, Rafaj, F. Čmok.

Ostatní výsledky 2. kola: Draken Brno – Moravská Slavia Brno 9:12, Stará Ves nad Ondřejnicí – Osek nad Bečvou 17:13, Svinov – Studénka 13:21, Dobruška – Kokory 17:19, Podhorní Újezd – 1. NH Brno 19:17.

 1. MS Brno⋌2 2 0 0 36:27 4
 2. Ostopovice⋌2 2 0 0 30:28 4
 3. Studénka⋌2 1 1 0 40:32 3
 4. Humpolec⋌2 1 0 1 26:23 2
 5. Kokory⋌2 1 0 1 34:35 2
 6. Stará Ves⋌2 1 0 1 35:37 2
 7. Svinov⋌2 1 0 1 33:38 2
 8. Podh. Újezd⋌2 1 0 1 30:32 2