PELHŘIMOV – KAPLICE 50:38
Kaplice nastoupila psychicky povzbuzená výhrou nad domácím Táborem, na pelhřimovské straně dostali příležitost všichni hráči z kádru, takže se hrálo poměrně vyrovnané utkání. Výsledkem byla výhra Sojek o dvanáct bodů, když valnou část náskoku Pelhřimov získal už v herně první čtvrtině.

Body za Pelhřimov: David 13, O. Plášil, J. Láš 8, Zadražil 5, Torner, Forejt, Řezníček 4, Franěk 3 , Prokop 1. Trestné hody Pelhřimova: 11/5. Vývoj skóre po čtvrtinách: 16:6, 32:14, 41:27.

PELHŘIMOV – TÁBOR 60:27
Pelhřimovští v tomto zápase podali jen průměrný výkon. Nepřinutili se k aktivní obraně, takže z toho byla nejmenší výhra v sezoně proti tomuto soupeři.

Body za Pelhřimov: J. Láš 19, O. Plášil 12, Hron 10, Forejt 8, Zadražil 7, Torner, Franěk. Trestné hody Pelhřimova: 11/1. Vývoj skóre po čtvrtinách: 21:11, 42:17, 51:27.