Hostující kuželkáři se drží na samém chvostu tabulky.

„Nezačali jsme vůbec dobře. Během úvodního setu jsme prohráli 42 kuželek. Povedlo se nám to ale otočit a od chvíle, kdy jsme se dostali do vedení, směřovali jsme poměrně s jistotou za ziskem bodů," hodnotil duel vedoucí týmu Slavoje Pavel Ryšavý a dodal: „Překonali jsme rekord kuželny, když jsme jako první dosáhli výkonu na 3300 kuželek."

Hvězdou zápasu byl Libor Kočovský, kterému jen dvě kuželky scházely do šestistovky. „Jeho výkon pro mě překvapením není. Libor hraje dobře prakticky pořád, je naší oporou," doplnil Ryšavý.

ŽIROVNICE – PŘEROV B
7:1 (3306:3138)
Hosté začali nebojácně, Macháček i Krejčí vyhráli první set a poslali Přerov do už zmíněného náskoku o 42 kuželek. Karta se ale rychle otočila, ve druhém a třetím setu dominovali Jakub Kožich a P. Ryšavý. Oba dovedli své duely k zisku bodů, Žirovnice navíc v tu chvíli vedla o 31 kuželek.

Střední část rozdíl mezi soupeři ještě prohloubila. Švéda polevil až v poslední třicítce a s jistotou přehrál Divilu, Solař měl ve druhé šedesátce jistější dorážku než Stanislav Beňa st.

Vzhledem k tomu, že odstup v poražených kuželkách narostl na 104, už se prakticky jen dohrávalo. Kočovský svůj výkon vyšperkoval závěrečnou dráhou ze 161, přesto šestistovková hranice odolala. Jediný bod hostům odevzdal Čekal.

Výkony: Jakub Kožich 553, P. Ryšavý 557, Švéda 563, Solař 514, Kočovský 598, Čekal 521 – Macháček 547, Krejčí 532, Divila 505, Stanislav Beňa st. 499, Loučka 530, Stanislav Beňa ml. 525, Ostatní výsledky – 10. kolo: Ratíškovice – MS Brno B 2:6 (3220:3247), Machová – Mistřín 1:7 (3212:3340), Slavonice – TJ BOPO Třebíč 7:1 (3184:3071), Husovice C – Zlín 6:2 (3280:3192), Prušánky – Přerov A 3:5 (3317:3404).

1. Přerov A 10 8 1 1 50,0:30,0 17
2. Ratíškovice 10 6 1 3 46,0:34,0 13
3. Zlín 10 6 0 4 50,0:30,0 12
4. Žirovnice 10 6 0 4 46,0:34,0 12
5. Prušánky 10 5 0 5 44,0:36,0 10
6. Slavonice 10 5 0 5 40,0:40,0 10
7. Husovice C 10 4 1 5 36,0:44,0  9
8. TJ BOPO Třebíč 10 4 0 6 36,0:44,0  8