Na pátou výhru v sezoně se hodně nadřeli, doma s nováčkem z Telče dokonce prohrávali. Týmům z Pelhřimovska se nedařilo. Humpolec i zásluhou dvou gólů z trestných střílení prohrál s Hlubokou nad Vltavou, Žirovnice nestačila na Soběslav. Rozhodující manko nabrala v prvních dvou třetinách.

VESELÍ – VIMPERK 7:3
Branky a nahrávky: 26. M. Čáp (Mikeska), 37. Vlach (Arnold), 46. Mikeska (Klimeš, Vlach), 50. D. Janda (Mikeska, M. Drs), 54. M. Čáp (Chlaň), 59. M. Drs (Mikeska), 60. Chlaň (Mikeska, M. Drs) – 14. Samohejl (R. Sitter), 34. P. Novotný, 53. J. Předota (M. Janda). Rozhodčí: Macák – Deim, Kubíček. Vyloučení: 13:10, navíc D. Janda (Veselí) 10 minut, Chlaň (Veselí) 5 minut, Hail (Vimperk) 10 a do konce. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Třetiny: 0:1, 2:1, 5:1. Diváci: 200. Veselí nad Lužnicí: F. Dvořák – Chlaň, Kyml, L. Míchal, Nehoda, Krampl, Kypta – M. Čáp, Mikeska, M. Drs, Klimeš, Arnold, Vlach, D. Janda, Benda, Bůžek, Březina. Vimperk: Pixa – Tupý, R. Sitter, Kačmar, O. Předota, Vítovec, J. Předota – Samohejl, M. Janda, Paule, J. Sitter, Hail, Krejsa, Jan Bárta, P. Novotný.

HUMPOLEC – HLUBOKÁ 2:5
Branky a nahrávky: 35. Hubata (Kočí), 43. Vitera (Cirhan) – 20. Miler (TS), 24. Matěj Dvořák (Peřina), 28. M. Černý (Štěpán), 40. Oulík (TS), 58. Maurenz (Moudrý). Rozhodčí: Horáček – Smrž, J. Macháček. Vyloučení: 7:12. Třetiny: 0:1, 1:3, 1:1. Diváci: 112. Humpolec: Jan Zour – J. Šerák, Zadina, Kočí, Hurda, Loučka, Žuček – M. Jelínek, D. Hřeben, T. Dvořák, Kavka, Dolejš, Hubata, Vitera, Cirhan, Zeman. Hluboká nad Vltavou: Dašek – P. Bělohlav, Dušek, Žlůva, Jan Formánek, Hejda, R. Heřmánek – M. Černý, Miler, Štěpán, Oulík, Moudrý, Gottwald, Matěj Dvořák, Peřina, Maurenz.

TÁBOR B – RADOMYŠL 2:3
Branky a nahrávky: 8. Petr Dudák (R. Pechánek), 17. R. Ježek (Brabec, T. Kratochvíl) – 20. J. Řehoř (Kica), 21. Vlk (Pěnička), 46. J. Řehoř (Jirků, Jungbauer). Rozhodčí: Pexa – Brůha, Strnad. Vyloučení: 5:5. Třetiny: 2:1, 0:1, 0:1. Diváci: 150. Tábor B: Michal Novák – Trieb, Brabec, Škulina, Pavel Dudák, Ošmyk, D. Hlaveš, Hastrman – R. Ježek, Pospíchal, Petr Dudák, J. Drda, T. Heršálek, Martin Novák, Jankovský, Pejša. Radomyšl: Kafka – Pěnička, Jirků, Burkoň, J. Volf, Vejda, Frühauf – J. Řehoř, Jungbauer, Kica, Vlk, V. Novák, O. Gába, Fr. Bárta, Klas, Torba, Jiřinec.

STRAKONICE – MILEVSKO 1:5
Branky a nahrávky: 42. Šimoník (Křenek, D. Vlček) – 17. Jíška (Matějka, Štych), 37. Fořt (Müller), 38. Nevolný (Pouch, Čunát), 39. Hamerle (Sláma), 47. Nevolný (Čunát, Radosta). Rozhodčí: Trnka – Karlín, Mašek. Vyloučení: 8:10, navíc D. Kovář (Strakonice) 10 minut. Využití: 0:2. Třetiny: 0:1, 0:3, 1:1. Diváci: 180. Strakonice: Myslivec – D. Kovář, J. Hřebíček, Kordík, Gross, M. Hrubý – Major, T. Růžička, Binder, D. Vlček, Čadek, Andrle, Šimoník, Křenek, Kurečka, P. Srb, Ruda. Milevsko: Žilinčík – Jíška, Štych, A. Hájek, Mikš, J. Havran, Čunát – Matějka, Müller, Fořt, T. Hájek, Hamerle, Sláma, Nevolný, Pouch, Radosta.

SOBĚSLAV – ŽIROVNICE 4:2
Branky a nahrávky: 10. Hraňo, 19. Žákovský (M. Karpíšek, Máca ), 31. Píha (Schejbal), 35. Hraňo (Schejbal) – 32. Tomšík (K. Švihálek), 42. K. Švihálek. Rozhodčí: Mareš – Soukup, P. Šimánek. Vyloučení: 8:7, navíc Vild (Soběslav) 5 minut a do konce, Ondřej (Žirovnice) 10 minut, Popelka, Košťál (Žirovnice) oba do konce. Využití: 2:0. Třetiny: 2:0, 2:1, 0:1. Diváci: 183. Soběslav: J. Dvořák – M. Karpíšek, Prokůpek (21. Oliver Pánek), L. Karpíšek, F. Novotný, Rybák, Smíšek – Vild, Žákovský, Hraňo, Píha, Schejbal, M. Kučera, Zajíc, Máca, Chalupský. Žirovnice: Houdek – Popelka, Kubín, Koláček, Ištvánik, Jon – Tomšík, Jasanský, K. Švihálek, Stach, Ondřej, J. Heřmánek, Petr Sviták, Košťál, Gurka.

Č. KRUMLOV – TELČ 3:2
Branky a nahrávky: 10. Klíma (Svěchota, Unger), 30. R. Uhlíř (Gallistl), 46. R. Uhlíř (J. Kadlec, Vondřich) – 14. Kret (Smejkal), 28. Šebesta (Kret). Rozhodčí: Vovčko – R. Sýkora, Diviš. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:1. Třetiny: 1:1, 1:1, 1:0. Diváků: 190. Č. Krumlov: Vojta – Malovec, Čížek, Gallistl, Andrýsek, Machálek – M. Lukeš, R. Šulčík, Krcho, J. Kadlec, R. Uhlíř, Vondřich, Unger, Svěchota, Klíma. Telč: Švec – Čermák, Šebesta, Šťastný, Taras, T. Havlík, Prokop – Smejkal, Sokolík, Bína, Šalanda, Kubát, Jakub Prášek, Martinů, Kret, Kotrba.