Nezaváhali a po jednoznačné výhře nad Ostopovicemi se posunuli na jedenáctou příčku.

HUMPOLEC – OSTOPOVICE 22:13
Soupeři ukazovali, proč jsou na dně druholigové tabulky. Mnoho technických chyb i nepřesných střel bylo k vidění na obou stranách hřiště. Přesto v závěru první půle dokázali domácí hráči získat alespoň dvoubrankový náskok. Po změně stran se Jiskře velmi rychle podařilo vypracovat slibný pětibrankový odstup, který potom dokázala do závěrečného hvizdu ještě navýšit.
Branky Humpolce: Brož 8, P. Čmok, Kovář 7. Rozhodčí: Erhart. Diváci: 120. Poločas: 9:7. Humpolec: Barták, F. Čmok – Dolejš – Petřík, Morava, Koumar, Lesina – Brož, P. Čmok, Brož, Brabec.

Ostatní výsledky 6. kola: Svinov – Draken Brno 21:11, Stará Ves – Moravská Slavia Brno 17:22, Osek nad Bečvou – Kokory 14:21, Veselí nad Moravou – Dobruška 17:15, Opatovice – Podhorní Újezd 29:22.