TROPPERS – PELHŘIMOV 8:5

Pelhřimov začal zápas hodně špatně. Po 93 vteřinách inkasoval gól z hole Voltnera a následně nevyužil takřka čtyřminutovou přesilovku. V 8. minutě navíc upravil na 2:0 Kadlec. Na to sice dokázal gólově odpovědět Poduška, jenže domácí do konce třetiny vytáhli skóre na 4:2.

Spartak ve druhé části zřetelně přidal, trefy Hendrycha a Vlacha přinesly na okamžik vyrovnání. Ve 36. minutě se ale do listiny střelců potřetí zapsal Voltner a Pelhřimov od té chvíle marně dotahoval. Jeho manko ve třetí části narostlo až na tříbrankový rozdíl.

Branky a nahrávky: 2. Voltner (Pavla), 8. Kadlec (Charvát), 17. Voltner (Horáček), 17. Kadlec, 36. Voltner (Horáček), 42. Minich, 44. Knotek (Kadlec), 59. Knotek (Peška) – 10. Poduška, 20. Brothánek (Fučík), 31. Hendrych (Kocián), 33. Vlach (Poduška), 47. Kocián (Fučík). Rozhodčí: Killar a Minarčík. Vyloučení: 5:1. Využití: 1:0. Diváci: 55. Třetiny: 4:2, 1:2, 3:1. Pelhřimov: Kuchař – T. Kocián, Švrkala, Knězů, Poduška, Vlach, Mozr, Fučík, Hendrych, Šulc, Ješátko, Brothánek, Smejkal, Běhounek.

Ostatní výsledky: Horní Suchá – Hranice 5:6 po prodloužení, Hluk – Opava 7:5, Klobouky – Svitavy 6:7, Kopřivnice – 1. MVIL Ostrava 6:7, FBC Letka – Třebíč 8:10.