„Po opatrném začátku jsme soupeři chybami darovali dva góly. Navrch přesilovou hru, z níž padl gól na 0:3, a podle toho se odvíjel zbytek zápasu. Dnes jsme nebyli favorizovanému Ústí rovnocenným soupeřem," uvedl v hodnocení pro online přenos trenér Jan Knězů a pokračoval: „Zaostávali jsme ve všech činnostech a zaslouženě prohráli. Výsledek je krutý, ale plně odpovídá průběhu hry. Musíme si vzít ponaučení a plnit pokyny, které si říkáme před zápasem, během zápasu. Děkujeme divákům za neustále povzbuzovaní."

PELHŘIMOV – ÚSTÍ N. L. 2:10
Po vyrovnaném úvodu se začal prosazovat favorit. Hosté měli velice rychlý přechod do protiútoku, Kopecký naládoval Kolstrunkovi a Semrádovi, takže to ve 12. minutě bylo 0:2. Vyloučení Fučíka Ústí sice nepotrestalo, ale hned po jeho návratu z trestné lavice skóroval Kužel. I ve druhé třetině byli hosté o poznání lepším týmem. Ve 24. minutě využil trestné střílení Novák, druhou polovinu zápasu načaly góly z holí Kolstrunka a Koníka.

Poslední část už byla za stavu 0:6 spíše jen formalitou. Domácí vystřídali brankáře, ale debaklu nezabránili. Přesilovku využil Poduška a snížil na 1:6, ale odpověď Ústí byla rychlá, pádná a několikanásobná. Kuchaře prostřelil z otočky Kopecký, pak se ujala střela Procházky z poloviny hřiště a ve 49. minutě Kužel upravil už na 1:9. Desítka nenechala na sebe dlouho čekat, napsal jí střelou z půlky znovu Kužel. Pelhřimovu patřilo alespoň poslední slovo v zápase. Po přihrávce Čecha se zapsal mezi střelce Kocián.

Branky a nahrávky: 46. Poduška (Blažek), 52. Kocián (Čech) – 10. Kolstrunk (Kopecký), 12. Semerád (Kopecký), 19. Kužel (Štorek), 24. Novák (TS), 35. Kolstrunk, 37. Koník (Hulič), 47. Kopecký (Kolstrunk), 48. Procházka, 49. Kužel (Novák), 52. Kužel (Novák). Rozhodčí: Gavlas a Mikula. Vyloučení: 1:4. Využití: 0:0. Střely na branku: 15:25. Třetiny: 0:3, 0:3, 2:4. Pelhřimov: Venkrbec (41. Kuchař) – Charouzek, Kocián, Švrkala, Fučík, Koten, Knězů, Poduška, Hendrych, Čech, Škoda, Blažek, Běhounek, Zrzavý, Kubíček.

Ostatní výsledky 11. kola: 1. MVIL Ostrava – Česká Lípa 6:5, Svitavy – Litvínov 7:8, Karlovy Vary – Znojmo 3:6, Hattrick Brno – Rožnov pod Radhoštěm 4:6, Start 98 – Havířov 5:2, Vinohrady – Black Angels 5:4 po nájezdech.

1. Black Angels 11 8 0 1 2 69:55 25
2. Znojmo 11 6 2 0 3 76:51 22
3. Vinohrady 11 5 2 2 2 68:59 21
4. Hattrick Brno 10 6 0 1 3 62:46 19
5. Start 98 10 5 1 1 3 61:48 18
6. 1. MVIL Ostrava 11 5 1 1 4 54:69 18
7. Ústí n. L. 5 4 1 0 0 41:23 14
8. Č. Lípa 9 3 2 1 3 57:54 14