OSEK NAD BEČVOU – HUMPOLEC 16:19

Od úvodu zápasu byli dlouho lepší domácí házenkáři, kteří si až do konce první části udržovali minimální náskok. Do kabin odcházeli s dvoubrankovým náskokem. Po změně stran se však Jiskra výrazně zlepšila v útočné činnosti, když především Josef Ehrlich byl pro domácí obranu nezastavitelný a docílil nakonec dvanácti branek, což se mu do této doby v jednom druholigovém utkání mužů nikdy nepodařilo.

Branky Humpolce: Ehrlich 12, Brož 5, P. Čmok 2. Rozhodčí: Paško. Diváci: 50. Poločas: 10:8. Humpolec: Barták, F. Čmok – Dolejš – Morava, Herman, Lesina – P. Čmok, Ehrlich, Brož, Šidlák.

STUDÉNKA – HUMPOLEC 19:12

Od začátku bylo střetnutí vyrovnané a dlouho se obě družstva střídala v těsném vedení, když se ani jednomu nedařilo dostat do většího než dvoubrankového náskoku. Ještě patnáct minut před koncem Humpolec o jednu branku vedl, ale závěrečná čtvrtina zápasu patřila k veliké radosti slušně zaplněného hlediště Severomoravanům, kteří nakonec dokázali zvítězit rozdílem sedmi branek.

Branky za Humpolec: Brož 9, Ehrlich 2, P. Čmok 1. Rozhodčí: Přikryl. Diváci: 150. Poločas: 8:6. Humpolec: Barták, F. Čmok – Dolejš – Morava, Herman, Lesina – P. Čmok, Ehrlich, Brož, Šidlák.

Ostatní výsledky – 18. kolo: Veselí nad Moravou – Draken Brno 20:20, Kokory – Moravská Slavia Brno 19:19, Dobruška – Svinov 21:21, Podhorní Újezd – Stará Ves nad Ondřejnicí 19:20, Studénka – Ostopovice 22:17, 19. kolo: Kokory – Draken Brno 16:14, Veselí nad Moravou – Moravská Slavia Brno 13:10, Podhorní Újezd – Svinov 27:26, Dobruška – Stará Ves nad Ondřejnicí 21:14, Osek nad Bečvou – Ostopovice 12:14.

 1. Veselí n. M.⋌20 16 2  2 369:300 34
 2. Studénka⋌19 13 0  6 336:320 26
 3. Draken Brno⋌19  11 2  6 360:318 24
 4. Dobruška⋌20 10 3  7 348:326 23
 5. Stará Ves⋌19 11 1  7 368:336 23
 6. MS Brno⋌19 10 2  7 362:323 22
 7. Svinov⋌19 10 1  8 360:348 21
 8. Humpolec⋌19  7 0 12 264:324 14