Ti i přes tento výsledek drží dvě kola před koncem podzimní části skvělou čtvrtou příčku v druholigové tabulce.

JIHLAVA – HUMPOLEC 10:7
Od začátku to byl souboj výborných obran. Střelci se prosazovali jen obtížně, domácí se po deseti minutách dostali do vedení 3:1. Pak z trestného hodu snížil Kovář, vyrovnal P. Čmok. Poslední slovo před přestávkou však měl jihlavský kanonýr Gálik. Po změně stran se domácím povedlo do 15. minuty získat čtyřbrankový náskok, což rozhodlo.

Branky za Humpolec: Kovář 3, P. Čmok 2, Archalous, Brož. Rozhodčí: Barabáš. Diváci: 40. Poločas: 4:3. Humpolec: Barták, F. Čmok – Koumar – Morava, Dolejš, Lesina, Machek – Brož, P. Čmok, Kovář, Archalous, Strádal, Brabec.

Ostatní výsledky: Chropyně – Veselí nad Moravou 14:33, Osek nad Bečvou – Vracov 21:19, Vítkovice – Albrechtičky 16:13, Draken Brno – Dobruška 21:17, Moravská Slavia Brno – Podhorní Újezd 26:18. ⋌(voš, va)