Duel s Hradcem Králové byl poměrně jednoznačný, ale zápas proti Jaroměři musí Spartak hodně mrzet. Pelhřimov totiž ještě sedm minut před koncem vedl o tři branky.

PELHŘIMOV B – JAROMĚŘ 8:9
Favoritem zápasu byla bezpochyby Jaroměř, ale Pelhřimov se posílil o borce z prvního týmu Kose a Brychcu a rozhodně nehrál druhé housle. V úvodu trefil Paták břevno, dobrou šanci promarnil i Žák. V 8. minutě ale udeřili hosté, střelou z ostrého úhlu se prosadil Munzar. Pelhřimov do konce třetiny jen na zásahy Jaroměře odpovídal, do kabin šel s jednobrankovým mankem.

Ve druhé části zvýšil na 2:4 Škola, ale pak se začala karta obracet. Ve skóre se to projevilo v poslední minutě třetiny, Knězů a Čech otočili na  6:5. Pelhřimovští hráli dobře dlouho i v závěrečné dvacetiminutovce. Knězů kompletací hattricku dostal Spartak do dvoubrankového vedení, snížil sice Kotrč, ale Paták ve 47. minutě upravil na 8:6. V tu chvíli byli domácí na cestě k bodům, jenže ve scénáři zápasu byl ještě jeden velký veletoč. Pelhřimovští na chvíli vypadli z tempa a v romezí 58 vteřin třikrát inkasovali. Vítězství už favorit uhájil. Nic na tom nezměnila ani přesilovka Spartaku v závěru.

Branky: 12. a 40. Čech, 15. Zrzavý, 25. Kos, 32, 40. a 42. Knězů, 47. Paták – 8., 20., 36. a 55. Munzar, 12. Novotný, 25. Škola, 43. Kotrč, 54. a 55. Hašek. Rozhodčí: Štolc a Zachariáš. Vyloučení: 0:2 – bez využití. Diváci: 50. Střely na branku: 30:31. Třetiny: 2:3, 4:2, 2:4. Pelhřimov B: Pech – Žák, Kos, Brychca, Holada, Kučera, T. Koten, J. Koten, Knězů, Zrzavý, Fučík, Paták, Čech.

PELHŘIMOV B – H. KRÁLOVÉ 3:9
První tým odcestoval na zápas do České Lípy, což se projevilo i na početním stavu hráčů béčka. Do pole bylo připraveno jen osm hráčů. Domácí bojovali, dvě třetiny drželi krok. V poslední části už Pelhřimovu přece jen chyběly síly a Hradec Králové palubovku zcela ovládl. Výsledkem bylo šest gólů v síti za zády brankáře Mareše.

Branky: 13. a 53. Čech, 60. Knězů – 9., 54. a 60. Lahučký, 11., 24. a 44. Raiter, 45. a 50. Šimek, 52. Pokorný. Rozhodčí: Šolc a Janda. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:2. Střely na branku: 24:53. Třetiny: 1:2, 0:1, 2:6. Pelhřimov B: Mareš – Žák, Rejzek, Holada, Kučera, T. Koten, Knězů, Bulant, Čech.
Ostatní výsledky: Hradec Králové – Dačice 4:6, Náchod – Litomyšl 6:3, Trutnov – Bystřice nad Pernštejnem 5:8, Tábor – Třebíč 3:2 po prodloužení, České Budějovice – Svitavy 4:5 po prodloužení, Trutnov – Litomyšl 9:5, Náchod – Bystřice nad Pernštejnem 6:4, Jaroměř – Dačice 11:2, Tábor – Svitavy 1:3, České Budějovice – Třebíč 5:9.