Po překvapivé výhře nad Drakenem Brno však jejich situace před odvetami není beznadějná, na devátý Osek ztrácejí jen dva body.

HUMPOLEC – ROKYTNICE 16:19
Hosté začali dobře, vedli 4:1 a 5:2, ale Jiskra před přestávkou snížila na rozdíl jedné branky. Zápas rozhodla až poslední desetiminutovka.
Branky Humpolce: Strádal 7, P. Čmok 4, Rafaj 3, Brož, Kovář. Poločas: 6:7. Humpolec: Barták, F. Čmok – Koumar – Petřík, Machek, Herman – Brož, P. Čmok, Kovář, Brabec, Rafaj, Strádal.

HUMPOLEC – DRAKEN 17:16
Domácí šli do vedení 7:2. V dalším průběhu první půle se Jiskra střelecky trápila a skóre se změnilo na 8:9. Po přestávce skvěle zachytal Barták a překvapení završil gólem Strádal.
Branky Humpolce: P. Čmok 6, Rafaj 5, Strádal 4, Brož, Kovář. Poločas: 8:9. Humpolec: Barták, F. Čmok – Koumar – Petřík, Machek, Morava, Herman – Brož, P. Čmok, Kovář, Brabec, Rafaj, Strádal.
Ostatní výsledky: Vítkovice – Jihlava 23:16, Pustějov – MS Brno 21:20, Veselí nad Moravou – Osek nad Bečvou 24:23, Podhorní Újezd – Draken Brno 18:19, Vítkovice – MS Brno 23:15, Pustějov – Jihlava 14:13, Veselí nad Moravou – Albrechtičky 21:18, Podhorní Újezd – Rokytnice 17:14.