BŘECLAV – PELHŘIMOV 5:3
Zápas začal z obou stran v rychlém tempu a pohledné akce byly k vidění jak u břeclavských hokejistů, tak u hráčů v dresech hostujícího celku. V páté minutě úvodní třetiny, při hře čtyři na čtyři, nahodil břeclavský Nedvěd puk na branku soupeře, jeho spoluhráč Lukáš Bolfík na puk ovšem nedosáhl a zakončit se mu nepodařilo. V osmé minutě přihrál pelhřimovský Štěcha najetému spoluhráči Zadražilovi, ale ani tentokrát se stav zápasu neměnil. Pak měla Břeclav několik šancí, proměnit se jim podařilo ale až kombinaci bratrů Bartošů v přesilové hře, když na světelné tabuli svítil čas 12:25. Těsně před koncem třetiny vstřelil druhou branku Břeclavi v přesilové hře Bartoš po přihrávce Směřičky.

Na začátku druhé části zápasu se podařilo Břeclavským odskočit soupeři už o tři branky. V čase 21:39 se přesně trefil Bendík po hezké kombinaci spoluhráčů Bolfíka a Konečného. Po rychlé brance přestali domácí hokejisté hrát poctivý hokej a zvolnili tempo, které nasadili na začátku zápasu, což samozřejmě nahrávalo do karet týmu Pelhřimova. Ve 32. minutě si brankář Filip Hübner poradil s brejkem protihráče Hubaty. Ve 35. minutě zakombinovala dvojice břeclavských hokejistů Libor Vlašic a Matěj Mrena, úspěšné zakončení této souhře však chybělo. Každopádně to bylo to poslední, na co se v druhé třetině hráči žlutomodrých dresů zmohli. Posledních pět minut před sirénou si do vitrínky určitě nedají. Pelhřimov střílel jeden gól za druhým, až srovnal skóre na 3:3. Trefili se Malý a dvakrát Hubata.

V závěrečné dvacetiminutovce se hra domácích hráčů zlepšila. V čase 43:42 vyjel z rohu kluziště břeclavský hokejista Mrena a střelou mezi betony brankáře poslal Břeclav znovu do vedení. Jak se později ukázalo, byla to vítězná branka. V polovině třetiny si šanci vytvořili také hosté, hráč Pelhřimova Michael Malý ovšem ve finální části netrefil branku. V čase 49:23 zvýšil na rozdíl dvou branek hráč Břeclavi Bolfík po asistenci Bendíka a uklidnil tak situaci na hráčské lavici domácího celku.

Branky Pelhřimova: Hubata 2, Malý. Třetiny: 2:0, 1:3, 2:0.