PACOV – JIHLAVA 3:0 a 3:0
Jihlavě se od samého začátku nedařilo, takže velmi brzy začala kombinovat se složením sestavy. Hostům to ale nepomohlo, proto si druhý time out brali za skoro neuvěřitelného stavu 20:9. Jihlava se následně trochu zlepšila, jenže na obrat v setu to nestačilo. Druhá sada už byla vyrovnanější, Pacovští měli ale v dramatické koncovce více štěstí. Ve třetím setu už domácí vývoj zápasu bezpečně kontrolovali a i když chvilku dotahoval náskok soupeře, bez větších potíží dovedl zápas do vítězného konce. Druhé utkání Jihlava zahájila s pozměněnou sestavou, ale obrat to nepřineslo. Pacovu se hra dařila, na několik míčů nakoukl do zápasu Jan Diviš. Kapitán Rubáček se blýskl na kůle několika nekompromisními údery, dařila se i kombinace na středu sítě.
Sety: 25:14, 25:23, 25:20 a 25:20, 25:23, 25:19. Pacov: Rubáček, Hlásek, Kocour, Šesták, Neumann, Vojtěch Březina, Vratislav Březina, Diviš.

PELHŘIMOV – OKROUHLICE 2:3 a 3:1
Domácí Spartak nastupoval do zápasu v kombinované sestavě, když se musel obejít bez dvou hráčů základu. Přesto se zásluhou větší bojovnosti ujal vedení 2:1 na sety. Poté se ale volejbalisté Spartaku zřejmě zalekli možného úspěchu, ubrali na důrazu a slibně rozehrané utkání ztratili. Odveta byla o něčem jiném. Oba týmy do ní vstoupily jako vyměněné. Hosté hráli v útlumu, domácí byli jako politi živou vodou. S výjimkou koncovky třetího setu, ve kterém neproměnili dva setboly, měli zápas pod kontrolou.
Sety: 22:25, 25:20, 25:22, 21:25, 10:15 a 25:22, 25:15, 24:26, 25:17. Pelhřimov: Olt, Šmíd, Krajník, Remeš, Valek, Mikeš, Málek, Trtík.