VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: PELHŘIMOV

Kolem kostela svatého Víta se bude rekonstruovat

Pelhřimov – Omezení dopravy v souvislosti s opravami v prostoru kolem kostela svatého Víta čeká v příštích dnech Pelhřimov. Na nadcházející změny upozornil pelhřimovské občany i firmy na svých webových stránkách Městský úřad Pelhřimov již v minulém týdnu.

Děkanskou zahradu ovládl Kolotoč pohádek

Pelhřimov – Více než stovka dětí s rodiči zamířila v pátek 26. května do pelhřimovské Děkanské zahrady. Pod záštitou Rodinného centra Krteček se zde totiž uskutečnil již druhý ročník loutkového divadla.

Cigaretám ne ve středu řeknou návštěvníci plicní ambulance

Pelhřimov – Nemocnice Pelhřimov, konkrétně tamní plicní ambulance, se ve středu připojí k celosvětovému Dni bez tabáku. Zmíněná ambulance tak bude od 9 do 14 hodin vyčleněna pouze pro zájemce o odvykání kouření.

Za volantem seděl alkohol

Pelhřimov - V sobotu 27. května krátce před jedenáctou hodinou večer došlo na místní komunikaci v Pelhřimově k dopravní nehodě osobního automobilu, jehož řidič byl pod vlivem alkoholu.

Rekord způsobili nejmenší

Pelhřimov – Rekordních 520 běžců nejrůznější výkonnosti i nejrůznějšího věku se podepsalo pod účast na letošním Běhu pro úsměv, který se v Pelhřimově konal už počtvrté.

Právě jsme se narodili

Pelhřimov - V pelhřimovské porodnici se narodila další miminka.

Zkrášlování dominanty začínalo na laně

Pelhřimov – Muži na lanech, kteří byli v minulých dnech vidění na věži pelhřimovského kostela svatého Bartoloměje, obstarali hlavní práce při generální opravě omítek a nátěrů této dominanty města.

Běh pro úsměv je tady, náměstí zaplní i roční „běžci“

Pelhřimov – Od sobotního rána budou už počtvrté plnit pelhřimovské Masarykovo náměstí sportovci nejrůznějšího věku i výkonnosti. Běh pro úsměv je tradičně určen prakticky pro všechny, kteří se chtějí hýbat.

Dorostu Pelhřimova nepomohlo smazání tříbrankového manka

Pelhřimovsko – Neradostnou bilanci měli v divizi fotbaloví dorostenci Humpolce a Pelhřimova. V šesti zápasech nedosáhli ani na bod.

Rodiče doporučují rekordy i další místa

Pelhřimov – Certifikát „Ověřeno rodiči" získalo pelhřimovské Muzeum rekordů a kuriozit, a to za služby, které nabízí v areálu expozice Zlaté české ručičky.

Běh pro úsměv láká i na odměny

Pelhřimov - Přípravy na sobotní čtvrtý ročník pelhřimovského Běhu pro úsměv, který je určen opravdu pro všechny věkové kategorie, vrcholí.

Právě jsme se narodili

Pelhřimov  - V pelhřimovské porodnici se narodilo dalších 6 dětí.

Dárců krevní plazmy je v pelhřimovské nemocnici zatím málo

Pelhřimov – Nemocnice Pelhřimov se od loňského podzimu připojila ke zdravotním zařízením, které nabízí dobrovolníků darovat krevní plazmu. Bohužel nemocnice zatím hlásí nedostatek dárců.

Sportovci mohou podpořit pelhřimovskou charitu pomocí aplikace

Pelhřimov – Během čtyř dnů běžci, chodci, ale například i milovníci cyklistiky či další sportovci podporovali pelhřimovskou charitu. Stačilo, když si při své oblíbené fyzické aktivitě zapnuli ve svém mobilu aplikaci EPP – pomáhej pohybem, díky níž sbírali bodíky a ty pak pár kliknutími poslali právě místní charitě.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení