VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: PELHŘIMOV

Častrovský kostel se pochlubí novým oltářem

Častrov – O Vánocích, které už klepou na dveře, zamíří na bohoslužby, zejména pak na Půlnoční mši, početný zástup nepravidelných návštěvníků kostelů.

Porodnice bez dvojčat má namířeno na skromný cíl

Pelhřimov – Porodnické oddělení v pelhřimovské nemocnici, ve které se téměř vůbec nerodí dvojčata, míří v letošním roce na metu 550 porodů za kalendářní rok.

Ošklivý (ne)zelený povrch nahradí nový

Pelhřimov - Značně opotřebovaný povrch umělého trávníku třetí generace postaveného v roce 2006 na hřišti hned za kaplí svatého Kříže v Pelhřimově bude v blízké době minulostí.

Ztracená kabelka a knihy. Poctiví nálezci ještě existují

Pelhřimovsko – Dva příběhy, které se v předvánočním čase sešly v redakci Pelhřimovského deníku, jsou důkazem toho, že dobří lidé ještě existují.

Luxusní bezplatné parkování končí, na světě je další změna

Pelhřimov – Za parkování v části ulic Dr. Tyrše a Solní, z nichž se v září stala jednosměrka, se bude platit.Luxusní parkování na výhodném místě v blízkosti centra Pelhřimova zadarmo bude minulostí.

Humpolec se pustil do cíleného boje s narůstající kriminalitou

Humpolec – Radnice společně s policií a vedením největších humpoleckých zaměstnavatelů se pouští do boje s kriminalitou ve městě.

Za pití alkoholu na veřejnosti budou v Cerekvi lítat pokuty

Horní Cerekev – Téměř tři týdny platí v Horní Cerekvi vyhláška zakazující požívání alkoholických nápojů na veřejném prostranství.

Dětem z domova zpříjemnili Vánoce pelhřimovští Medvědi

Pelhřimov – Že hokej není jen o vyhraných a prohraných zápasech, ale též o možnosti pomoci, dokázal hokejový klub Lední Medvědi v sobotu před posledním domácím utkáním letošního roku.

Návštěvníky náměstí naladily dvě kapely

Pelhřimov - Předvánoční pohoda v historickém centru Pelhřimova, konkrétně na tamním Masarykově náměstí, pokračovala i během uplynulého sobotního večera.

Pro světlo z Betléma si lidé přišli do kaple

Pelhřimov – Kalvárii neboli kapli svatého Kříže v Pelhřimově rozzářily během sobotního podvečera plamínky míru a přátelství.

Pomocníci se pomalu rozrůstají

Pelhřimovsko – S nedostatkem dobrovolníků se potýká Oblastní charita Havlíčkův Brod.

Úzkokolejná trať, která vede Pelhřimovskem, žije už 110 let

Pelhřimovsko - Úzkokolejná trať, která vede z jihočeského Jindřichova Hradce do Obrataně na Pelhřimovsku, letos slaví 110. výročí od svého založení.

Králíček si našel první čtenáře

Humpolec - Předvánoční prodejní výstava malých dekorací a dárečků od klientů Oblastní charity Havlíčkův Brod v humpolecké knihovně přinesla také slavnostní představení nového charitního zpravodaje s názvem Králíček.

Fokus nabídne dárky i na Zlatou neděli

Pelhřimov - Už jen do neděle mohou návštěvníci průjezdu radnice na Masarykově náměstí v Pelhřimově nakupovat nebo pouze obdivovat užitečné, ale i dekorativní výrobky, které vyrobili klienti Fokusu Vysočina, konkrétně pelhřimovského střediska.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies