Série s Pískem sice skončila už po dvou zápasech, ale velký favorit to neměl jednoduché ani v jednom z nich.

PÍSEK – HUMPOLEC 4:3

Humpolec dlouho sahal po překvapivém vítězství. Vedl už 3:1, ale pak snížil Gába a ve třetí třetině dokonal Písek obrat. Jeho kapitán Mazanec vstřelil vítězný gól půl minuty před koncem.

Branky a nahrávky: 8. Stropnický (Mazanec, Řehoř), 35. Gába (Korous), 46. Sýbek (Řehoř, Procházka), 60. Mazanec (Řehoř) – 1. Štěcha (Brychta), 11. Brychta (Hřeben), 30. Dolejš (Hurda, Kočí). Vyloučení: 7:10. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 610. Třetiny: 1:2, 1:1, 2:0. Humpolec: Zour – Hřeben, Štěcha, Brychta, Lazorišák, Dvořák, Holec, Dolejš, Vitera, Knězů, Hurda, Kočí, Zaňák, Doubek, Bříza, Hubata, Radil.

HUMPOLEC – PÍSEK 0:2

Humpolec bojoval, ale k výkonu v prvním utkání se přiblížit nedokázal. O postupu Písku rozhodli už v první třetině Gába a Sýbek. Oporou domácích byl brankář Zour.

Branky a nahrávky: 12. Gába (Řehoř), 17. Sýbek (Řehoř, Kořánek). Rozhodčí: Slavík, Hamr – Brůha, Němec. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 240. Třetiny: 0:2, 0:0, 0:0. Humpolec: Zour – Hřeben, Dolejš, Holec, Lazorišák, Dvořák T., Bříza, Štěcha, Knězů, Brychta, Doubek, Kočí, Šerák, Zeman, Zaňák, Hurda, Hubata.

Ostatní zápasy čtvrtfinále play off: Veselí – Soběslav 5:2 (1:1, 1:1, 3:0), Český Krumlov – Strakonice 2:1 (1:1, 1:0, 0:0), David servis – Vimperk 10:3 (3:1, 3:1, 4:1), Vimperk – David servis 3:6 (0:2, 2:3, 1:1), stav série 0:2, postupuje David servis České Budějovice, Soběslav – Veselí nad Lužnicí 5:7 (0:5, 3:2, 2:0), stav série 0:2, postupuje Veselí nad Lužnicí, Strakonice – Český Krumlov 11:4 (4:3, 2:1, 5:0), stav série 1:1, rozhodující zápas se hraje dnes v Českém Krumlově.