Junioři v utkání ohrožených zabodovali

PELHŘIMOV - Několik skvělých partií sehráli mladí pelhřimovští hokejisté v ligových soutěžích. Junioři zvítězili v souboji o poslední příčku, dorostenci dokonce vyhráli oba duely.

31.10.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Václav Pancer

Liga juniorů

KOPŘIVNICE – PELHŘIMOV 3:5

Souboj posledních týmů v tabulce přinesl Pelhřimovu důležité vítězství. Spartaku pomohl vedoucí gól už ve 3. minutě a i když v na branky bohaté druhé části Kopřivničtí vyrovnali, zůstali hosté u dirigentské taktovky. Ve třetí třetině jejich výkon gradoval, domácí na dvě branky nenalezli adekvátní odpověď.
Branky Pelhřimova: Hadrava 2, Dvořák, Votápek, Zadražil. Třetiny: 0:1, 3:2, 0:2. Pelhřimov: Zour – Vácha, Doubek, Šustr, Staněk, Kasalý, Zelený, Matoušek – Votápek, Hadrava, Dvořák – Zadražil, Holec, Šípek – Hubata, Hlavnička, Vodička.

PELHŘIMOV – KRNOV 4:7

I když soupeř patří z pohledu ligové tabulky k tomu horšímu, Spartak na něj nestačil. Inkasoval rychlé tři góly a zápas se změnil v bezmocnou snahu o zkorigování výsledku. „Projevilo se, že tento tým potřebuje tahouny. V Kopřivnici nás doplnili Hadrava s Váchou a jejich zkušenosti byly na ledě znát, dokázali kluky strhnout k lepšímu výkonu,“ přiznal trenér Josef Lukašík.

Branky Pelhřimova: Holec 2, Votápek, Zadražil. Pelhřimov: Zour (41. Čekal) – Šustr, Drábek, Staněk, Holas, Kasalý, Zelený, Matoušek – Dvořák, Holec, Švára – Zadražil, Votápek, Vodička – Hubata, Hlavnička, Chuchel – Šípek.

Liga dorostenců

PELHŘIMOV – NOVÝ JIČÍN 3:2

Hosté působili hokejově, ale domácí je bojovnou hrou a dobrou střeleckou produktivitou dokonale zaskočili. „Nový Jičín byl posílen o hráče Opavy a Vsetína, proto má pro nás vítězství velkou cenu,“ vysvětlil kouč Pelhřimova Pavel Zmrhal.

Branky Pelhřimova: Štěcha, Malý, Mikeš. Třetiny: 1:0, 2:2, 0:0. Pelhřimov: Zajíček – Jelínek, Beneš, Zadražil, Kovář, Martínek, Šmíd – Malý, Štěcha, Musil – Svoboda, Mikeš, Štěpán – Prášek, Chuchel, Jančo.

KOPŘIVNICE – PELHŘIMOV 1:3

Do týmu se vrátil Kasalý a byl na ledě znát. Pelhřimovští soupeře předčili ve všech herních činnostech, jenom je trápila trošku horší produktivita střelby.

Branky Pelhřimova: Malý, Svoboda, Mikeš. Třetiny: 1:1, 0:1, 0:1. Pelhřimov: Zajíček – Jelínek, Beneš, Zadražil, Kovář, Martínek, Šmíd – Malý, Kasalý, Musil – Svoboda, Mikeš, Štěpán – Prášek, Štěcha, Jančo.

31.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Vysněné dětské postele

Hanáci vyhráli také odvetu v Jihlavě

Požár zastavil výrobu v Kronospanu. Firma tvrdí, že šlo o zkrat

Jihlava – Více než deset milionů korun. Taková je bilance sobotního rozsáhlého požáru v jihlavské společnosti Kronospan v ulici Na Hranici v Jihlavě-Bedřichově. Hořela hala, ve které se zpracovávají OSB desky, dokonce musel být vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Oheň proto na několik dní odstavil výrobu ve firmě.

Děti si ve žďárském parku hrají v balících slámy

Žďár nad Sázavou - Na šest desítek balíků ze slámy tvoří bludiště na okraji žďárského parku Farská humna. Dočasnou venkovní hernu pro děti tam vybudoval žďárský výtvarník Michal Olšiak.

Tajemstvím úspěchu nováčka jsou skvělá parta a bojovnost

Košetice – Sedm bodů, třetí příčka. Nováček krajského přeboru je bezesporu oživením soutěže.

Dorost remizoval se Svratkou

Pelhřimov – Divizní starší dorost se smírně rozešel se Svratkou Brno, tradičně těžkým soupeřem s vynikající kondicí a důraznou taktikou v dramatické hře. Fotbalistům Brna zbývalo v závěru hry více sil a dosáhli na remízový bod.