Liga juniorů

H. BROD – PELHŘIMOV 4:0

Pelhřimovští sehráli velmi dobrou partii, dvě třetiny drželi s favoritem krok. Šance na otevření skóre měli hlavně Šípek a Hubata. Bohužel tři vteřiny před koncem druhé dvacetiminutovky hosté inkasovali gól na 1:0, což vývoj zbytku zápasu hodně poznamenalo. Brod vedení hned v úvodu třetí části pojistil a Spartak už nenašel morální ani fyzické síly na obrat ve skóre.

Třetiny: 0:0, 1:0, 3:0. Pelhřimov: Zour – Šustr, Matoušek, Zelený, Staněk, Kasalý, Havlík, Doubek, Vrzák – Siřiště, Holec, Švára – Zadražil, Votápek, Šípek – Hubata, Dvořák, Chuchel – Vodička, Hlavnička, Drábek.

PELHŘIMOV – KROMĚŘÍŽ 3:7

Spartak podal v zápase nejhorší výkon dosavadního průběhu sezony. Katastrofická byla hlavně první třetina. Hosté byli podstatně pohyblivější, tři góly ze čtyř vstřelili v přesilovce. Hra Spartaku se zlepšila až v poslední třetině, ale to už bylo na úvahy o bodovém zisku příliš pozdě. Domácí vstřelili dva góly v 59. minutě, takže alespoň zmírnili výši porážky na trochu únosnou mez.

Branky Pelhřimova: Šípek, Vodička, Hlavnička. Třetiny: 0:4, 1:2, 2:1. Pelhřimov: Zour (24. Houdek) - Šustr, Matoušek, Zelený, Staněk, Kasalý, Doubek, Holas – Siřiště, Holec, Švára – Zadražil, Votápek, Šípek – Hubata, Dvořák, Chuchel – Vodička, Hlavnička, Drábek.

Liga dorostenců

PELHŘIMOV – H. BROD 0:6

Senzace se nekonala, i když Pelhřimovští dlouho srdnatě bojovali, Rebelové nepřipustili vážnější zkomplikování zápasu. „Dá se říci, že nás nepustili do vyloženější šance. Kontrolovali vývoj utkání, plně se prosadili ve třetí třetině. Tam jsme dostali dva slepené góly, což kluky zlomilo,“ přiznal trenér Pelhřimova Pavel Zmrhal.

Třetiny: 0:1, 0:1, 0:4. Pelhřimov: Zajíček (50. Havlík) – Martínek, Z. Jelínek, Šmíd, Poletin, Kovář, Zadražil – Malý, Nacházel, Musil – Svoboda, M. Jelínek, Štěpán – Jančo, Hanzálek, Štěcha.

KROMĚŘÍŽ – PELHŘIMOV 3:3

Pelhřimov sice v dorostenecké lize získal premiérový bod, ale výsledek je spíše ztrátou. „Jeli jsme si tam spíše pro dva body, soupeř patří mezi ty týmy, které budou bojovat o záchranu. Bohužel všechny tři góly jsme dostali z přesilovek, ta třetí pak vznikla kvůli vysokému počtu našich hráčů na ledě,“ ne zrovna pochválil své svěřence trenér Spartaku Pavel Zmrhal.

Góly Pelhřimova: Kasalý 2, Štěpán. Třetiny: 2:1, 0:1, 1:1. Pelhřimov: Zajíček (50. Havlík) – Martínek, Z. Jelínek, Šmíd, Poletin, Kovář – Kasalý, Malý, Musil – Svoboda, Štěpán, Mikeš – Štěcha, Jančo, Prášek