PELHŘIMOV – V. MEZIŘÍČÍ 6:2

Domácí se do hostů od začátku tvrdě zakousli. Jejich nápor brzy vyústil ve vedoucí branku, kterou zaznamenal trestuhodně nekrytý Anderle. Nezáživnou první třetinu okořenila druhá trefa Spartaku, kterou po Polákově skvělém pasu vsítil Beránek.

Velkomeziříčský tým těsně před pauzou snížil, ale ve druhé dějství jenom přihlížel třem gólovým akcím Pelhřimova. Závěrečná část se horáckému klubu povedla nejvíc. Jan Konečný už však pouze kosmeticky upravil skóre.

Branky: 4. Anderle (Digrin), 13. Beránek (Polák), 25. Polák (Siřiště), 32. Tecl (Hrbatý, Plachý), 37. Hrbatý (Tecl), 58. Plachý (Hrbatý, Tecl) – 20. Krča (Kozlík, Zábojník), 51. Konečný (Kunstmüller). Rozhodčí: Kukeně – Jeletz, Habásko. Vyloučení: 3:8, navíc 10 minut Digrin (Pelhřimov). Třetiny: 2:1, 3:0, 1:1.