V nájezdech pak rozhodl žirovnický lídr Ondřej. Humpolec dorazil do Strakonic sice v nekompletní sestavě, ale soupeře dokonale zaskočil. Dvě třetiny to sice vypadalo spíše na vítězství favorita, ovšem v nástupu do té třetí Jiskra rychle skóre otočila. Strakonice už se ze šoku nevzpamatovaly.

HLUBOKÁ – Č. KRUMLOV 4:7
Branky a nahrávky: 28. Fuka (Moudrý, Oulík), 31. M. Černý (Miler), 53. Miler (P. Bělohlav), 55. Moudrý (Miler) – 18. Z. Uhlíř (M. Lukeš), 26. Kadlec (R. Uhlíř, Vondřich), 28. Kadlec (Vondřich), 30. Klíma (Z. Uhlíř, Šalanda), 49. R. Uhlíř (Kadlec), 56. Klíma (M. Lukeš), 60. Z. Uhlíř (M. Lukeš). Rozhodčí: F. Svoboda – Diviš, R. Sýkora. Vyloučení: 12:9. navíc Jan Formánek, Žlůva (Hluboká), Machálek, Z. Uhlíř, Kadlec (Č. Krumlov) všichni 10 minut. Využití: 1:4. Diváků: 150. Třetiny: 0:1, 2:3, 2:3. Hluboká n. V.: Dašek – Bělohlav, M. Král, Dušek, Heřmánek, Žlůva, Jan Formánek, Troup ,M. Černý, Miler, J. Šimek, Moudrý, Oulík, Fuka, Švec, Daněk, Maurenz. Č. Krumlov: R. Lukeš – Čížek, M. Šimek, Havlíček, Machálek, Šalanda, Galistl, Kadlec, R. Uhlíř, Vondřich, M. Lukeš, Z. Uhlíř, Štěpán, Klíma, Unger, Svěchota.

STRAKONICE – HUMPOLEC 3:5
Branky a nahrávky: 14. Čadek (D. Kovář), 28. D. Papež (Major, Binder), 52. Topinka (Major) – 9. Hubata (T. Dvořák, M. Hynek), 41. M. Hynek (T. Dvořák), 42. D. Hřeben (Holec), 52. Kůrka (Šesták), 60. M. Hynek. Rozhodčí: Slavík – Voves, Vaňásek. Vyloučení: 7:3, navíc J. Kašpar (Strakonice) 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 1:2. Diváků: 360. Třetiny: 1:1, 1:0, 1:4. Strakonice: Myslivec – J. Hřebíček, J. Kašpar, D. Kovář, D. Papež, M. Hrubý, Kloud, Topinka, Škoda, Ondrejec, T. Růžička, M. Bláha, Čadek, Major, Binder, Křenek, Andrle, Z. Pangrác, Kurečka, Kepl. Humpolec: Jan Zour – Kůrka, J. Šerák, L. Hynek, Hurda, Knězů, D. Hřebec, Holec, Hubata, T. Dvořák, M. Hynek, Bříza.

VESELÍ – TÁBOR B 4:1
Branky a nahrávky: 13. M. Čáp (Dušák), 31. Čáp (Chlaň), 34. Vlach (Klimeš, Benda), 43. Dušák (Čáp, Chlaň) – 36. Jankovský (Prštický, Karpíšek). Rozhodčí: Grochal – Zelenka, Vondráček. Vyloučení: 5:11, navíc Ošmyk a Pechánek (Tábor) oba 10 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváků: 150. Třetiny: 1:0, 2:1, 1:0. Veselí: Dvořák – Drs, Chlaň, Šanda, Arnold, Schmied, Míchal, Cifreund, Čáp, Mikeska, Dušák, Z. Sekera, Janda, Bůžek, Klimeš, Benda, Vlach. Tábor B: Šelepa – Trieb, Ošmyk, Hošek, Škulina, Karpíšek, Adamec, Hubáček, R. Pechánek, T. Heršálek, T. Kratochvíl, Rižák, Drda, Jankovský, Prštický, Nehoda.

VIMPERK – PÍSEK 2:4
Góly a nahrávky: 9. Lang (Hail, B. Král), 29. Paule (Plouhar, O. Předota) – 8. Sýbek (Z. Javůrek), 33. Sýbek (P. Procházka, Jungbauer), 37. Sýbek (D. Mazanec), 53. Jirků (F. Procházka, Jungbauer). Rozhodčí: Čáp – Zelenka, Studnař. Vyloučení: 4:7, navíc J. Předota (Vimperk) 10 minut. Využití: 0:2. Diváků: 350. Třetiny: 1:1, 1:2, 0:1. Vimperk: Podskalský – O. Předota, Vavřík, Voldřich, J. Předota, R. Sitter, Kouba, Plouhar, Paule, Slabý, Lang, B. Král, Hail, J. Sitter, P. Novotný, Gabauer.

MILEVSKO – ŽIROVNICE 4:5 SN.
Branky a nahrávky: 14. Pouch (T. Novotný, Votruba), 18. Pouch (T. Novotný, Urbanec), 26. Pešta (Matějka), 52. Hamerle (Urbanec) – 29. Ondřej (Koláček), 50. Ondřej, 58. Šachl (Ondřej), 60. Šachl (Popelka), rozhodující nájezd Ondřej. Rozhodčí: Urban – Deim, Hřídel. Vyloučení: 7:7. Využití: 2:1. Diváků: 150. Milevsko: Žilinčík – Štych, Jíška, Votruba, Matějka, Bartůněk (41. Kubička), J. Havran, Urbanec, Pešta, Hamerle, A. Nevolný, Pouch, T. Novotný, Fořt, Reiniš, Radosta, I. Novák. Žirovnice: Krásný – Ištvánik, Reisner, Koláček, Popelka, Chmel, Kos, M. Jindra, Stach, Gurka, Körner, Šachl, Ondřej, Písař, Jedlinski, V. Soukup.