K vzestupu jí nepomohla ani výhra nad Soběslaví.

STRAKONICE – HUMPOLEC 7:2

Hosté měli problémy se složením sestavy, kromě dvojice brankářů měli jen deset hráčů do pole. Vsadili na defenzivní taktiku a soupeře vydrželi trápit do poloviny utkání. Pak Strakonice zvýšily na 3:1 a ze zápasu se i kvůli velkému počtu vyloučených hráčů na obou stranách stala jednoznačná záležitost. Hostům ubývaly síly a nebyli schopni tlaku Strakonic vzdorovat.

Branky: 9. Kopecký, 26. Major, 32. Kloud, 39. Pitel, 42. Procházka, 56. Bouška, 57. Růžička – 21. Holec, 50. Lazorišák. Třetiny: 1:0, 3:1, 3:1. Humpolec: Jan Zour – Zaňák, Zmrhal, Polák, Šerák – Hřeben, Holec, Dolejš – Jiří Zour, Lazorišák, Hlavnička.

HUMPOLEC – SOBĚSLAV 4:1

Humpolec těžké utkání zvládl na jedničku. „Mužstvo podalo jeden z nejlepších výkonů sezony, od samého začátku hrálo velmi aktivně," pronesl vedoucí mužstva Jiskry František Šerák.

První třetina sice skončila smírně 1:1, ale na straně Humpolce byla celá řada neproměněných šancí. Domácí hráči ve druhé dvacetiminutovce podstatně zlepšili přesnost střelby a soupeři utekli na dvoubrankový rozdíl. V nástupu do poslední části se Soběslav pokusila vytvořit si převahu a zdramatizovat zápas, ale to odmítl Dolejš. Ujel v oslabení svého týmu a čtvrtým gólem rozhodl definitivně.

Branky: Dolejš 2, Hurda, Lazorišák – Hraňo. Třetiny: 1:1, 2:0, 1:0. Humpolec: Jan Zour – Zmrhal, Zaňák, Hurda, Polák, Šerák – Dolejš, Hřeben, Cirhan – Dvořák, Lazorišák, Vitera – Hlavniška, Jiří Zour.

Výsledky – 10. kolo: Soběslav – Tábor B 5:4 po samostatných nájezdech (0:2, 0:2, 4:0), Český Krumlov – Božetice 6:1 (3:1, 1:0, 2:0), David servis České Budějovice – Vimperk 4:5 po sqamostatných nájezdech (1:4, 3:0, 0:0), Radomyšl – Hluboká nad Vltavou 8:6 (2:1, 2:1, 4:4), Jindřichův Hradec B – Veselí nad Lužnicí 2:5 (1:1, 1:2, 0:2), 11. kolo: Veselí nad Lužnicí – Strakonice 3:4 po samostatných nájezdech (0:0, 2:1, 1:2), Božetice – David servis České Budějovice 8:3 (3:2, 3:0, 2:1), Vimperk – Radomyšl 7:5 (3:2, 1:2, 3:1, Tábor B – Český Krumlov 1:0, Hluboká nad Vltavou – Jindřichův Hradec B odloženo na náhradní termín.

Příští kolo: Strakonice – Soběslav, Humpolec – Český Krumlov, Tábor B – David servis Č. Budějovice, Božetice – Radomyšl, Vimperk – Jindřichův Hradec B, Hluboká nad Vltavou B – Veselí nad Lužnicí.