Tentokrát při nich hráči Jiskry nebyli úspěšní a z Vimperka přivezli jen bod.

VIMPERK – HUMPOLEC 6:5

Ve Vimperku se hrálo pěkné, dramatické a vyrovnané utkání. V první třetině se prosadili v hodně nekompletní sestavě hrající hosté, když si mezi kruhy najel veterán Jiří Zour střelou mezi z voleje mezi betony překonal gólmana. Ve druhé části se už střelci činili více. „Domácím se hodně dařilo v přesilovkách, dali nám v nich čtyři góly," poznamenal vedoucí družstva hostů František Šerák.

Hosté ještě v úvodu třetí části vedli o gól. Pak přišel obrat Vimperka na 5:4, ale hned z protiútoku srovnal Lazorišák. Zápas tak došel do rozhodnutí v samostatných nájezdech. V nich se humpolečtí střelci neprosadili ani jednou, domácí byli úspěšní ve dvou případech.

„Vzhledem k tomu, v jaké sestavě jsme ve Vimperku byli, je výsledek velmi cenný. Kluci bojovali, sáhli si až na dno svých sil. Bod je pro nás úspěchem," zhodnotil utkání František Šerák.

Branky: Janda 2, Paule, Lang, Jan Předota – Lazorišák 2, Zour, Polák, Hřeben. Rozhodující nájezd Janda. Rozhodčí Poskočil – Čáp, Šlixbier. Vyloučení: 7:7. Přesilovky: 4:1. Diváci: 300. Třetiny: 0:1, 3:3, 2:1. Humpolec: Jan Zour – Zmrhal, Bříza, Jakub Šerák, Zaňák – Hřeben, Dolejš, Vitera – Polák, Lazorišák, Jiří Zour – Hlavnička, Kočí.

Ostatní výsledky: Veselí nad Lužnicí – Český Krumlov 2:3 po nájezdech (1:1, 1:1, 0:0), Liška, Mikeska – Fučík, Uhlíř, rozhodující nájezd Svačina, Božetice – Tábor B 2:8 (0:3, 1:2, 1:3), Brábník, A. Kálal – Ježek, Zayml, Kratochvíl 2, Hubáček, Heršálek, Jindřichův Hradec B – David servis České Budějovice 2:10ˇ(0:6, 0:3, 2:1), Kalvas, Jasanský – Fousek, Mizera 2, Lonsmín, Cibulka, Kadlec, Mrázek, Štěrba, Chaloupka. ⋌(va)