RADOMYŠL – HUMPOLEC 6:3
Domácí mají tým složený ze zkušených hráčů a právě zkušenosti rozhodly. Dvě třetiny byla Radomyšl lepší, což jí stačilo k zisku tříbrankového náskoku, který si v závěru pohlídala. „Druhou periodu bych označil za propadák. Domácí nás rozebrali. Teprve v závěru jsme víc bruslili a napadali,“ ohlížel se humpolecký trenér Jiří Zour.

Branky a nahrávky: 3. J. Řehoř (Jungbauer), 18. O. Gába (Kica, P. Procházka), 23. Burkoň (J. Řehoř), 26. O. Gába (Hovora, P. Procházka), 34. Šimoník (Slavíček), 39. Slavíček (Pěnička, Šimoník) – 10. Hendrych (Š. Prokop), 35. M. Jelínek (Hendrych), 40. Hendrych (M. Jelínek Š. Prokop). Rozhodčí: Vovčko – P. Němec, Diviš. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:0. Diváci: 50. Třetiny: 2:1, 4:2, 0:0. Radomyšl: Kafka – Pěnička, Burkoň, P. Procházka, Kozák, R. Volf ml. – J. Řehoř, Jungbauer, Stauber, O. Gába, Hovora, Kica, Slavíček, Šimoník, F. Bárta. Humpolec: Jan Zour – Hadrava, Loučka, Dolejš, Šerák – Hendrych, M. Jelínek, Š. Prokop, Kavka, Hynek, Hubata, Baxa, Vitera, Brázda.

Čtvrté kolo přineslo hody pro střelce

MILEVSKO – STRAKONICE 4:5 PP.
Na začátku to vypadalo na překvapení. Domácím se dařilo a získali vedení 3:0. V úvodu druhého dějství ale inkasovali dva slepené góly a karta se začala otáčet. Obrat Strakonic korunoval v prodloužení Dlouhý.

Branky a nahrávky: 4. Sláma (Čunát), 10. Sláma (Fořt, T. Hošek), 18. Buriánek (J. Müller, T. Bílek), 39. Pouch (Nevolný, T. Novotný) – 22. Dlouhý (D. Kovář, Myslivec), 25. Dlouhý (Samohejl), 36. Samohejl (Dlouhý), 53. P. Šebesta, 61. Dlouhý (L. Papež, Samohej). Rozhodčí: Hamr – Maxa, J. Macháček. Vyloučení: 7:5. Využití: 2:1. Diváci: 390. Třetiny: 3:0, 1:3, 0:1 – 0:1. Milevsko: Panec – Hamerle, J. Havran, Štych, Jíška, T. Hošek, Čunát – Nevolný, Pouch, T. Novotný, T. Bílek, J. Müller, Buriánek, Sláma, Fencl, Fořt. Strakonice: Myslivec – Hřebíček, D. Kovář, D. Papež, M. Hrubý, Topinka, M. Všetečka – A. Mikeš, P. Řehoř, P. Šebesta, L. Papež, Dlouhý, Samohejl, Jiřinec, D. Škoda, Křenek, Švec.

Při nehodě se zranili dva lidé.
Vůz po nárazu do stromu začal hořet. Zranili se dva lidé

Branky a nahrávky: 21. Matěj Dvořák, 42. Maurenz (Žlůva) – 9. Nehoda (R. Benda, J. Míchal), 12. M. Čáp, 24. Dušák (Mikeska), 25. J. Benda (R. Benda), 26. Nehoda (R. Benda, M. Čáp), 53. R. Benda (Bůžek). Rozhodčí: A. Ondřej – P. Šimánek, Knor. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:3. Diváci: 110. Třetiny: 0:2, 1:3, 1:1. Hluboká nad Vltavou: Dašek – Žlůva, Hejda, Jan Formánek, Dušek – Matěj Dvořák, Miler, Heřmánek, Moudrý, Oulík, M. Černý, Holub, Maurenz. Veselí nad Lužnicí: F. Dvořák – M. Drs, L. Míchal, J. Benda, Nehoda, Malecha, Kyml – M. Čáp, Mikeska, Dušák, Klimeš, R. Benda, Vlach, J. Míchal, Novák, Bůžek.

J. HRADEC – Č. KRUMLOV 2:3 PP.
Dvě třetiny byli lepší hosté z Českého Krumlova. Domácí v závěru přidali a vybojovali alespoň prodloužení.

Branky a nahrávky: 48. Tržil (Lazorišák), 60. Tomšík (Chmel, Jon) – 20. Vondřich (J. Krcho), 34. Malovec. Rozhodčí: Horáček – Karlín, M. Šesták. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. Diváci: 355. Třetiny: 0:1, 0:1, 2:0 – 0:1. J. Hradec: T. Kubeš – R. Procházka, Janeček, Jon, Tržil, Chmel, Ištvánik – Ondřej, Lazorišák, Jasanský, Kalvas, Navrátil, Gurka, Tomšík, M. Stach, Kubín, Havelka. Č. Krumlov: Spáčil – Čížek, Malovec, Andrýsek, Gallistl, Řepa – Michalec, K. Šťastný, Hakl, Kadlec, J. Krcho, Vondřich, Svěchota, Berný, Stodolovský.

SOBĚSLAV – VIMPERK 7:2

Dva góly v úvodu vysadily Soběslav na koně a i když do druhé sirény Vimperk vzdoroval, měli domácí navrch. Třetí třetina už byla jednoznačnou záležitostí.

Góly a nahrávky: 1. Žákovský (Hraňo), 5. Hraňo (Žákovský, Hák), 29. Hraňo (Žákovský, Hák), 38. Zajíc (Žákovský), 51. Hák (Hraňo, Sládek), 53. Kubeš, 57. Žákovský (Hák) – 11. Paule, 37. R. Sitter (Korous). Rozhodčí: Pexa – P. Němec, F. Strnad. Vyloučení: 6:7, navíc Hraňo (Soběslav) 10 minut. Využití: 2:1. Diváci: 105. Třetiny: 2:1, 2:1, 3:0. Soběslav: J. Dvořák – Punčochář, Sládek, J. Kubeš, M. Karpíšek – Hák, Žákovský, Hraňo, D. Hlaveš, Píha, M. Kučera, Skalický, Šafář, Zajíc. Vimperk: Podskalský (5. Robl) – Vítovec, Chaloupka, Kačmár, J. Předota, R. Sitter, Horejš – Binder, J. Hanzal, Paule, Jiří Lang, Suchánek, P. Novotný, Jan Bárta, Korous, Fleischman.

PELHŘIMOV B – TÁBOR B 1:7
Jen třetinu držel Pelhřimov krok s favoritem. Bělorus Kaminsky dokázal vyrovnat, ale Jankovský vrátil Táboru vedení. Druhá dvacetiminutovka a tři góly hostů rozhodly.

Branky a nahrávky: 17. Kaminsky (Buchta) – 7. Martin Novák (P. Dudák), 18. Jankovský (Ošmyk, Pospíchal), 23. Prštický (Štěpán Kadilák ml.), 25. Štěpán Kadilák ml. (Martin Novák), 36. T. Kratochvíl (Ošmyk), 59. Ošmyk (Jankovský, T. Kratochvíl), 60. F. Hubáček (R. Ježek). Rozhodčí: J. Stach – Soukup, J. Macháček. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. Diváci: 31. Třetiny: 1:2, 0:3, 0:2. Pelhřimov B: Stibal – Kalenda, J. Doubek, Hráček, D. Vrátný – Moucha, J. Vrátný, Siřiště, Buchta, Zadražil, Kaminsky. Tábor B: Michal Novák – Růžek, F. Hubáček, P. Dudák, Ošmyk, Raiterman, P. Hošek – D. Hubáček, R. Ježek, Martin Novák, Jankovský, Pospíchal, T. Kratochvíl, Pípal, Štěpán Kadilák ml., Prštický.

Daniel Matějka stojí v čele sboru Českobratrské církve evangelické v Moravči od roku 2008.