Druhý tým tabulky padl v souboji se Strakonicemi. Ty jen potvrdily skvělou formu z posledních týdnů.

TELČ – Č. KRUMLOV 4:3 SN.
V duelu posledního s prvním měl sice favorit opticky navrch, ale vše dorovnal výtečně chytající domácí brankář Švec. Ten kryl bezpočet střel a jeho tým po dvou třetinách dokonce vedl. Českému Krumlovu se v závěrečné dvacetiminutovce povedlo skóre otočit, ale zápas poslal do nájezdů Šebesta. V nich překvapení dotvořil Šťastný.

Branky a nahrávky: 17. J. Šťastný (Smejkal), 39. Jakub Prášek (R. Čermák), 56. Šebesta (Kubát), rozhodující nájezd J. Šťastný – 27. Fučík (Klíma), 49. Čížek (R. Šulčík), 51. P. Šulčík (R. Šulčík). Rozhodčí: Pexa – Deim, Kubíček. Vyloučení: 8:10. Využití: 2:1. Diváci: 335. Třetiny: 1:0, 1:1, 1:2. Telč: Švec – Šebesta, R. Čermák, T. Havlík, J. Šťastný, Prokeš, Prokop – Bína, Koreš, Smejkal, Jakub Prášek, Kubát, Šalanda, Kotrba, J. Havlík, Cech, Martinů. Č. Krumlov: Vojta – Čížek, Malovec, Cifreund, Andrýsek, Gallistl, Machálek – M. Lukeš, P. Šulčík, R. Šulčík, J. Kadlec, R. Uhlíř, Vondřich, Fučík, K. Šťastný, Klíma.

MILEVSKO – STRAKONICE 4:5
Ze Strakonic šel po posledních výsledcích trochu strach, přesto to dlouho vypadalo na to, že domácí svou roli zvládnou. V polovině zápasu otočili skóre T. Novotný a Hamerle a stav 4:3 dlouho platil. Jenže v sedmé minutě poslední třetiny srovnal Řehoř a tentýž hráč poslal Strakonice o chvilku později do vedení. Milevsko už odpověď nenalezlo.

Branky a nahrávky: 2. Müller (Sláma, T. Novotný), 20. Štych (S. Polodna), 28. T. Novotný (Mikš, Votruba), 29. Hamerle (T. Novotný, S. Polodna) – 2. D. Kovář (Major), 12. D. Kovář (Ruda), 21. Křenek (Čadek), 47. P. Řehoř (Gross, Major), 56. P. Řehoř (L. Bednařík, Major). Rozhodčí: Trnka – Brůha, Petr Bělohlav ml. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:2. Diváci: 400. Třetiny: 2:2, 2:1, 0:2. Milevsko: Žilinčík – Čunát, Štych, A. Hájek, Hošek, Mikš, Votruba – Sláma, Müller, Fořt, S. Polodna, Hamerle, T. Novotný, Jíška, Pouch, Radosta. Strakonice: Myslivec – D. Kovář, M. Hrubý, J. Srb, J. Hřebíček, Kloud, Gross – P. Srb, Křenek, Čadek, Dlouhý, Ruda, Šimoník, P. Řehoř, Major, L. Bednařík.

1. Č. Krumlov 15 11 0 2  2 94:45 35
2. Milevsko 16 10 0 0  6 85:61 30
3. Veselí 15  8 2 0  5 76:55 28
4. Strakonice 16  8 1 2  5 62:57 28
5. Tábor B 15  7 1 0  7 57:55 23
6. Hluboká  15  7 0 0  8 68:74 21
7. Humpolec 15  7 0 0  8 54:67 21
8. Žirovnice 15  6 0 1  8 56:65 19