Tým trenéra Martina Melouna v přípravě na druhou ligu v domácím prostředí rozdrtil Milevsko.

PELHŘIMOV – MILEVSKO 7:3
Domácí měli od začátku výraznou převahu. Ještě neskončila první minuta a poslal je do vedení Kubát, to navýšil po samostatné akci Martin Hadrava. Hosté pak sice snížili, ale pelhřimovská herní nadvláda přinesla nárůst skóre až na 7:1. Domácí závěr zápasu přece jen vypustili a hosté snížili prohru do přijatelnější formy. Dnes večer hostil Pelhřimov v dalším přípravném utkání Žďár.

Branky a nahrávky: 1. Kubát (Mečiar), 7. Martin Hadrava (Bezděk), 33. Kasalý (Pelán), 37. Tecl (Brychta, Marek Hadrava), 37. Martin Hadrava (Bezděk), 50. Brychta (Tecl, Marek Hadrava), 53. Jelínek (Brychta) – 21. Vejchoda (Korouš), 59. Pouch (Nevolný), 59. Fořt (Heřmánek, Novák). Rozhodčí: Jílek – Špůr, Lhotský. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Třetiny: 2:0, 3:1, 2:2. Pelhřimov: Čekal (30. Jíra) – Randa, Mečiar, Rašner, Veselý, Kasalý, Brychta, Žůček – Tecl, Plachý, Jelínek, Kubát, Martin Hadrava, Bezděk, Marek Hadrava, Pelán, Vylíčil, Beneš.