Z výher se radovaly domácí týmy, hokejisté David Servisu dokonce vyhráli přímo drtivě. Českému Krumlovu nastříleli dvanáct branek.

VESELÍ N. L. – MILEVSKO 6:2
Po dvou minutách se vedení ujali hosté, ale domácí rychle vyrovnali v přesilové hře. Domácí pak ovládli hru a vytáhli skóre na 3:1. Milevsko sice snížilo zásluhou Hájka, ovšem více už zápas nezdramatizovalo. Poslední třetina přinesla tři góly Veselí.

Branky a nahrávky: 6. M. Čáp (Dušák, Mikeska), 10. Klimeš (Z. Sekera, Arnold), 19. Dušák (Kypta), 42. Z. Sekera (Klimeš), 52. Arnold (Klimeš), 52. Dušák (M. Čáp, Mikeska) – 2. Radosta (A. Nevolný), 28. T. Hájek (Mikš). Rozhodčí: Hamr, Stach – Brůha, Strnad. Vyloučení: 7:11. Využití: 2:1. Diváci: 400. Třetiny: 3:1, 0:1, 3:0. Veselí nad Lužnicí: F. Dvořák – Krampl, Chlaň, Kypta, L. Míchal, Kyml, Koláček – M. Čáp, Mikeska, Dušák, Vlach, Benda, Bůžek, Klimeš, Arnold, Z. Sekera. Milevsko: Žilinčík – Štych, Čunát, J. Havran, Mikš, Bartůněk, Votruba – Suchan, Müller, Fořt, T. Hájek, Hamerle, T. Novotný, A. Nevolný, Pouch, Radosta.

DAVID SERVIS – Č. KRUMLOV 12:2
Domácí byli o poznání lepší, už v první třetině si vybudovali pohodlný sedmigólový náskok. Zápas tak mohli dohrát na čtyři útoky a šetřit síly na odvetu.

Branky a nahrávky: 2. D. Nedorost (Jindra, Šperger), 4. Zich (Trummer, Šperger), 7. R. Šulčík (Macháček), 10. R. Šulčík (R. Suchánek ml., Daniel Mikeš), 14. J. Hanzal (Korbela, Chaloupka), 15. Vomela (Chaloupka, Korbela), 20. R. Suchánek ml. (Korbela), 21. R. Suchánek ml. (Šulčík, Daniel Mikeš), 35. Šperger (Trummer, D. Nedorost), 55. Šperger (Sumerauer, Zich), 57. Sumerauer (Šperger, Trummer), 59. J. Hanzal (Korbela, D. Janda) – 39. Unger (Malovec), 47. R. Uhlíř (Čížek). Rozhodčí: Poskočil, Pexa – R. Sýkora, Mareš.Vyloučení: 12:10, navíc D. Nedorost (David Servis) 10 minut, M. Lukeš, Čížek (Č. Krumlov) oba 10 minut. Využití: 2:1. Diváci: 350. Třetiny: 7:0, 2:1, 3:1. David Servis české Budějovice: Vojta – Cikán, Macháček, Vomela, Chaloupka, Jindra, Zich – R. Šulčík, R. Suchánek ml., Daniel Mikeš, D. Janda, J. Hanzal, Korbela, D. Nedorost, Šperger, Trummer, Dalibor Mikeš, Fleischman, Sumerauer. Český Krumlov: R. Lukeš (21. Pícha) – Čížek, Gallistl, Malovec, Machálek, M. Mrázek, Malák – J. Kadlec, R. Uhlíř, Vaňous, M. Lukeš, Unger, J. Fučík, Klíma, Svěchota, Pichler.