Soutěži vládne s osmnácti body Žirovnice, jen o bod zpět je béčko Spartaku. Ten dosáhl pátého vítězství v řadě.

PELHŘIMOV B – V. MEZIŘÍČÍ B 5:2

Po opatrném začátku si první šanci vytvořili domácí. V 6. minutě našlápl k brejku Vodička, jeho nájezd však zastavil vracející se obránce, který pelhřimovskému útočníkovi na poslední chvíli vypíchl kotouč z hole. Pak do slibné šance se dostával i Hubata, ale skóre se měnilo až v 16. minutě. Knězů našel na kruhu Siřištěho, jeho střela cinkla o tyč a následně zapadla do branky.

Na ledě začalo být rázem rušno. Vyrovnání zabránil skvělým zákrokem Jíra a z protiútoku Spartak udeřil podruhé. Knězů se protáhl kolem mantinelu a po jeho přihrávce vymetl šibenici Moucha. Velké Meziříčí se nevzdávalo, v závěru třetiny pálil Pokorný, ovšem Jíra svůj tým podržel dalším skvělým zákrokem.

Pelhřimov v úvodu druhé části hrál přesilovku, při ní na Kubíčka zívla prázdná branka, ale gólu zabránil skokem hostující Pokorný. Udeřilo tedy na druhé straně. Ve 23. minutě vypálil od modré Bradáč a po teči Kaviny byl Jíra bezmocný. Hostům narostla křídla a stačilo jim 65 vteřin k tomu, aby vyrovnali. Burian našel expelhřimovského  Frühaufa, který bekhendový blafák provedl na jedničku.

Pelhřimov ale zabojoval a postupně získal opět iniciativu. Ve 9. minutě se na jeho stranu vrátilo i vedení, když šikovně zpoza obránce vystřelil Vrátný. Zápas se lámal při vyloučení  Frühaufa, které  Spartak potrestal gólem Knězů. Domácí stihli ve druhé třetině i pátou branku. Puk důrazným napadáním soupeře získal Šáda a gólmana lišáckou střelou do protipohybu překonal Vodička.

V poslední dvacetiminutovce tempo hry poněkud opadlo. Spartak přesto mohl vedení pojistit. Knězů byl hákován při nájezdu na brankáře a jako kompenzaci dostal od hlavního rozhodčího trestné střílení. To Knězů ale neprovedl dobře, náhradní brankář Kočí bekhendový blafák vystihl.Pelhřimov nepřidal gól ani při téměř dvouminutové přesilovce pěti proti třem, přesto mohl odcházet z ledu maximálně spokojený. Tým Jana Dvořáka totiž vyhrál pátý zápas v řadě.

Branky a nahrávky: 16. Siřiště (Knězů, Kubíček), 17. Moucha (Knězů, Hubata), 29. Vrátný (Zadražil), 31. Knězů (Moucha), 38. Vodička (Šáda) – 23. Kavina (Bradáč), 24. Frühauf (Tůma, Špaček). Vyloučení: 5:9. Třetiny: 2:0, 3:0, 0:0. Pelhřimov B: Jíra  – Litomiský, Linhart, Martínek, Siřiště, Matoušek, Šáda, Kubíček, Zadražil, Knězů, Vrátný, Hubata, Moucha, Vodička.

Zbylé výsledky: Žirovnice – Telč junioři 3:1, Telč A – Ledeč nad Sázavou 2:1.