S Radomyšlí prohráli 6:7 a v tabulce jihočeského přeboru figurují na osmém místě.

HUMPOLEC – RADOMYŠL 6:7
Zápas sice nabídl vyrovnaný boj, ale Humpolec totálně nezvládl přesilové hry. Nevyužil ani jednu, navíc při třech z nich inkasoval. V jednom případě dokonce při početní výhodě pěti proti třem.

Domácí ožilili na začátku třetí třetiny, když se jim povedlo zásluhou Poláka a Doubka dvakrát snížit na rozdíl jediné branky, ale o naději je připravil v 54. minutě Sýbek. Dolejš pak sice ještě jednou snížil, ale to už mnoho času do konce zápasu nezbývalo.

Branky: 15. Vitera (Hadrava), 32. Polák (TS), 36. Hadrava, 45. Polák (Doubek), 47. Doubek (Bříza), 58. Dolejš – 11. Jankovský (Sýbek, Maroušek), 13. Koloušek (Stropnický), 29. Neckář (Mošovský), 40. Burkoň (Šimoník), 40. Jungbauer (Gába, Cirulis), 46. Mošovský (Jungbauer, Burkoň), 54. Sýbek (Stropnický, Maroušek). Rozhodčí: Hamr. Vyloučení: 5:7. Přesilovky: 0:1. Oslabení: 0:3. Diváci: 150. Třetiny: 1:2, 2:3, 3:2.
Ostatní výsledky 19. kola: Velká Radouň – Vimperk 5:2, Veselí nad Lužnicí – David servis České Budějovice 2:6, Český Krumlov – Soběslav 8:2, Hluboká nad Vltavou – Tábor 3:6, Strakonice – Božetice 9:2. ⋌