HLUBOKÁ – HUMPOLEC 5:4 SN.
Rytíři hráli poprvé v této sezoně před vlastním publikem a začali od podlahy. Rychle získali dvoubrankové vedení a vypadalo to na jednoznačnou partii. Jiskra, která z důvodu velké marodky hrála jen na čtyři beky, ale zabojovala a chvíli před koncem třetiny vstřelila kontaktní gól. Celou druhou třetinu a část třetí byli hosté lepším týmem, což se projevilo i na vývoji skóre. Když T. Hadrava zvyšoval už na 4:2, zdálo se, že si Jiskra kráčí k tříbodovému zisku.

„Byla to velká škoda, že jsme nadějný výsledek neudrželi. Přitom za stavu 4:2 jsme měli k dispozici ještě pětiminutovou přesilovku. Bohužel jsme ji nevyužili,“ litoval vedoucí humpoleckého týmu František Šerák.Hluboká v závěru ožila a srovnala krok. Přesto mohli hosté ještě rozhodnout, jenže Holec a Dvořák velké šance neproměnili. Došlo tak na trestná střílení. V nich měli více štěstí domácí, když se na humpolecké straně prosadil jen Dvořák. Hřeben a Dolejš nájezdy neproměnili.
Jiskra podala bojovný výkon a i bod má svou cenu.

Branky: Šťastný 3, Šimek, Fuka – Dvořák, Hadrava, Hřeben, Cirhan. Třetiny: 2:1, 0:2, 2:1. Humpolec: Jan Zour – Zaňák, J. Šerák, Bříza, Jiří Zour – Cirhan, Hřeben, Hadrava – Dvořák, Dolejš, Holec – Šáda, Drábek, Knězů – Hlavnička.

Ostatní výsledky: Velká Radouň – Tábor 4:9, David servis České Budějovice – Soběslav 3:2, Strakonice – Vimperk 3:5, Veselí nad Lužnicí – Božetice 4:2, Český Krumlov – Radomyšl 3:4. ⋌(va)