TÁBOR – HUMPOLEC 4:3 SN.
Hosté první třetinu nezvládli, nabídli Táboru několik přesilovek, a ten trestal. V 6. minutě překonal Zoura Vild, na 2:0 zvýšil chvíli před přestávkou Karpíšek. Po pauze se hra srovnala a necelých sedm minut stačilo k tomu, aby se to samé stalo se skórem. Ve 24. minutě se trefil Hřeben, vyrovnal po přihrávce Dvořáka Lazorišák.

Hosty otřáslo zranění Hurdy, kterému protihráč zlomil hokejkou ruku, a inkasovali z hole Maříka. V poslední části však srovnal krok opět Lazorišák. Při nájezdech byl Tábor šťastnější, rozhodl Matušík.
Góly: 6. Vild, 19. Karpíšek, 35. Mařík, 60. Matušík (SN) – 24. Hřeben, 26. a 55. Lazorišák. Třetiny: 2:0, 1:2, 0:1. Vyloučení 7:10, navíc Adamec (Tábor), Dolejš, Dvořák (Humpolec) 10 minut, Zmrhal (Humpolec) do konce.
6. kolo: Vimperk - Veselí 3:4 , V. Radouň - Č. Krumlov 3:8, David servis České Budějovice - Hluboká 5:4, Soběslav - Strakonice 0:10, Božetice - Radomyšl 5:4 SN.