Po výhře nad Božeticemi se posunuli už na druhou příčku tabulky. Tu první drží suverénní Strakonice.

HUMPOLEC – BOŽETICE 4:0

Humpolec byl vzhledem k předchozím výsledkům mírným favoritem, ale v první třetině to nebylo moc znát. Hosté dobře bránili střední pásmo, šancí na obou stranách bylo minimum, takže se skóre nezměnilo.

Po přestávce došlo k zásadnímu obratu. Jiskra přidala na pohybu, zpřesnila kombinaci a Božetice rázem nestíhaly. Až příliš často si pomáhaly fauly, ale to jim nebylo nic platné. Humpolec ve druhé dvacetiminutovce utkání rozhodl.

Ve 31. minutě se po přihrávce Holce trefil Hřeben, pak propálil brankáře Jihočechů Zmrhal a vzápětí pečetil po kombinaci s Caklem stav třetiny na 3:0 Dolejš.

Poslední dvacetiminutovka už se spíše dohrávala. Jiskra měla stále navrch, Božetice nestíhaly a hrály dosti nečistě. Jelikož si to domácí nenechali líbit, rozhodčí Steiner udělil čtyři vyšší tresty. Z hlediska výsledku udělal tečku za utkáním po přihrávkách Zmrhala a Hadravy Cirhan.

Branky: 31. Hřeben (Holec), 37. Zmrhal (Hadrava, Hřeben), 38. Dolejš (Cakl), 41. Cirhan (Zmrhal, Hadrava). Rozhodčí: Steiner. Vyloučení: 7:10, navíc Šáda a Cirhan (oba Humpolec) 5 minut a do konce, Zmrhal 10 minut – Straka (Božetice) 5 minut a do konce. Využití: 1:0. Oslabení: 1:0. Humpolec: Zour – Zmrhal, Cakl, Hurda, Kočí, Zaňák – Hadrava, Hřeben, Cirhan – Dvořák, Polák, Dolejš – Šáda, Holec, Knězů.

Ostatní výsledky: Radomyšl – Tábor B 6:3, David servis České Budějovice – Český Krumlov 7:1, Veselí nad Lužnicí – Soběslav 9:3, Hluboká nad Vltavou – Velká Radouň 5:3, Strakonice – Vimperk 8:2.