Naopak na první bodový zápis stále čekají HC Pelhřimov a Horní Cerekev.

SVĚTLÁ B – ŽIROVNICE 4:5
Nováček ze Světlé soutěž skvěle začal, ale na dvě výhry navázal dvěma porážkami. Tentokrát nebyli Skláři od bodového zisku daleko, ale za prohru si mohou sami. Z deseti přesilovek dokázali využít jen jedinou, takže nepomohl ani hattrick Vlastimila Křišťana. Hosté ve vyrovnaném utkání byli šťastnějším týmem, rozdílový gól vsítili ve druhé třetině.
Branky: V. Křišťan 3, T. Krajíček – Soukup, Zelený, Krtek, Písař, Beran. Rozhodčí: Parýzek, Honza. Vyloučení: 3:10, navíc Capouch (Světlá nad Sázavou) 20 minut OK, Němec (Žirovnice) 10 minut. Využití: 1:0. Třetiny: 1:1, 1:2, 2:2.

HUMPOLEC B – TELČ 5:6 t. s.
Humpolec prohrál už skoro vyhraný zápas. Dvě třetiny byl lepší, přičemž vedl už 3:1. Jenže třetí dvacetiminutovka přinesla razantní obrat. Telč ji vyhrála 4:2, takže došlo na samostatné nájezdy: V nich byl tým z Jihlavska šťastnější.
Branky za Telč: Ježek 3, Sokolík, Hauzar. Třetiny: 2:1, 1:0, 2:4.

HC PELHŘIMOV – SPARTAK B 1:12
Městské derby mělo jednoznačného favorita a podle toho to také na ledě vypadalo. HC Pelhřimov ještě celkem držel krok v první třetině, ale pak zcela odpadl a utkání už se stalo jen otázkou konečného skóre. V dresu vítězů pokračuje ve střeleckém tažení Pavel Miksa, který si tentokrát připsal hattrick.
Branky: Slabý – Miksa 3, D. Krtek, M. Krtek, Suchan 2, D. Pamětický, Knězů, M. Lhotský. Rozhodčí: Nenadál a J. Nacházel. Vyloučení: 3:5. Oslabení: 0:2. Třetiny: 1:3, 0:5, 0:4.

HORNÍ CEREKEV – LEDEČ 3:15
Horní Cerekev se v letošní sezoně hledá a lepší formu nenalezla ani v zápase s Ledčí. Hosté naopak potvrdili, že budou patřit ke špice přeboru a dovolili skórovat pouze Křížovi. Hornocerekvický matador ale vsítil hattrick.
Branky: Kříž 3 – Krajíček 4, Zour 3, Převor, J. Kopřiva, Brýdl 2, P. Kopřiva, Petr Bernard. Rozhodčí: Miksa a Humeš. Vyloučení: 5:10. Využití: 1:2. Třetiny: 1:3, 1:5, 1:7.

POČÁTKY – ČEJOV 4:14
Ve šlágru kola na sebe narazily týmy, které v prvních třech kolech stoprocentně bodovaly, ale o vyrovnanou partii se nejednalo. Hosté vstoupili do zápasu jako uragán a pěti brankami v první dvacetiminutovce de facto rozhodli o majiteli bodů. Ve druhé třetině se Počátky zlepšily, jenže nastolený trend udržet nedokázaly. Ve třetí části totiž inkasovaly hned šestkrát a výsledek z jejich pohledu nabyl rozměry debaklu.
Branky: Schrotter 3, Tancer – Kerbr 4, Pavlas, Vašek 3, Folejtar 2, Tauber, T. Chudoba. Rozhodčí: Hamr, Dvořáková. Vyloučení: 4:5, navíc Tauber (Čejov) 20 minut OK, Vyskočil (Počátky) 10 minut. Využití: 1:2. Třetiny: 0:5, 3:3, 1:6.

Příští kolo: Čejov – Světlá nad Sázavou B, Ledeč nad Sázavou – Počátky, Spartak Pelhřimov B – Horní Cerekev, Telč – HC Pelhřimov, Žirovnice – Humpolec B.