Ta vyhrála přípravné utkání před blížícím se startem II. ligy naprosto zaslouženě.

BLANSKO – PELHŘIMOV 5:2

Pelhřimovští s už uzdraveným gólmanem Maláčem, začali skvěle. První šanci měl v přípravě výborně hrající Votápek, ale mířil do náručí Nováka. To Hadrava si ve 4. minutě počínal o poznání lépe, strážci svatyně nasadil jesličky. Technika však ještě do přestávky odpověděla. Po nenápadné akci poslal puk kolem hlavy gólmana Maláče Ulehla. Spartak se mohl vrátit do vedení, jenže střelu Lazorišáka fantastickým zákrokem vystihl gólman Novák.

Od druhé třetiny byli aktivnější domácí. Mífek trefil břevno, blafák Kroupy už ale skore měnil. Ke cti hostí je nutno podotknout, že vyvinuli poměrně velkou snahu o vyrovnání, ovšem při ní vyprodukovali dost nepřesností. Jednu z nich nedokázal potrestat unikající Hrůza, trefil se až v přesilovce po velkém závaru před brankou Maláče Tesař.

Třetí třetina byla z pohledu hostů nejméně vydařená. Tým kupil jednu chybu za druhou a Technika se poměrně snadno dostávala do dobrých střeleckých příležitostí. Na rozdíl tří branek zvýšil Mífek, na 5:1 zvýšil zásluhou důrazu v brankovišti Kroupa. Trefa pelhřimovského beka Kaselého už znamenala jen snížení výše porážky.

Branky a nahrávky: 13. Ulehla (K. Rajnoha), 33. Kroupa (M. Rajnoha), 40. Tesař, 44. Mífek (Benýšek), 52. Kroupa (Látal) - 4. Hadrava, 54. Kasalý (Meloun, Kubát). Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Pelhřimov: Maláč - Meloun, Pocházka, Jelínek, Plch, Randa, Šustr, Kasalý - Kubát, Dostál, Pelán - Votápek, Hadrava, Dvořák - Jánský, Siřiště, Lazorišák.