Hráči Sokola si hravě poradili s Novým Rychnovem. Do té doby vedoucí tým III. třídy inkasoval hned osmkrát. Pro ještě větší příděl si dojelo béčko Horní Cerekve do Velké Chyšky.

ČERNOVICE B – BUDÍKOV B 8:3
Domácí byli v prvním poločase lepším týmem, což dokázali i střelecky zúročit. Po obrátce se hosté probrali, ale vzhledem k velkému manku už jen mírnili výši porážky.
Góly: Kubů 3, Chvála, Míka 2, Novák – Žáček 2, Langr. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 5:0. Černovice B: Pekař – Dvořák, Míka, Hůlka, Bohuslavický, Tikal, Hlásek, Kubů, Jonák, Novák, Chvála. Budíkov B: Březina – Bleha, Šedivý, Vodrážka, Prokop, Haman, Bárta, Novák, Langr, Kovář, Žáček.

LUKAVEC – PETROVICE 7:0
Domácí sice šli brzo do vedení, ale hosté poté hru vyrovnali a dokonce dvakrát nastřelili tyč. Po přestávce se Lukavec zlepšil, během šesti minut vytáhl skóre na 5:0 a pak už se zápas jen dohrával.
Góly: 10., 52., 58. a 78. Michal, 14. Slabý, 55. Meremus, 88. Pešek. Rozhodčí: Tousek. ŽK: 5:3. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Lukavec: Ludvík – Meremus, Slabý (46. Nekovář), Krill, Bukarenko (75. Stibůrek), Michal, Pešek, Zadražil, Zeman (46. Kuneš), Zamrzla, Šimek. Petrovice: Kytka – Marek, Dus, Peterka, F. Krpálek, Zach, Kameš, Prajsler, Kubát, Folejtar, Příhonský. Střídali: Krejčí, V. Krpálek, Beránek.

VYSKYTNÁ – SENOŽATY 3:4
Vyskytná se snažila o kombinační fotbal, ale na brejky hrající Senožaty ji v prvním poločase vyučily z produktivity. tři střely na branku jim stačily na tři góly. Po přestávce Vyskytná zabrala, dokázala vyrovnat, ale na bodový zisk jí to nakonec nestačilo. Hosty totiž rozjásal čtyři minuty před koncem Vlk.
Góly: 8. Douša, 49. Štěpán, 85. Souček – 36. M. Večeřa, 39. Vlk, 41. Maděra, 86. Vlk. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 1:3. Vyskytná: Sekal (46. Přibyl) – Roubíček, Fíla, Bína, Bezděkovský, Štěpán, Šustr, Douša, Krejčí (73. Havel), Souček, Blažek (65. Fila). Senožaty: I. Večeřa – L. Mareš, Cibula, Maděra, Sláma (65. Dvořák), Vondrák, K. Mareš, J. Mareš, Vlk, M. Večeřa, Burda.

V. CHYŠKA – H. CEREKEV B 11:0
Hosté dorazili jen v deseti a domácí rozhodli o svém vysokém vítězství už v prvním poločase. Hvězdou zápasu byl Zenáhlík, který rozvlnil síť soupeře hned sedmkrát.
Góly: 6., 18., 47., 48., 49., 65. a 72. Zenáhlík, 30. a 35. Zamrzla, 17. Sojka, 67. Štarman. Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 3:3. ČK: 0:1. Diváci: 20. Poločas: 5:0. V. Chyška: Havlíček – Krch (46. Křížek), Rathouský, Mládek, Drs (85. Bartoška), Mařinec, Štarman, Malina, Zenáhlík, Sojka, J. Zamrzla. H. Cerekev B: Braun – Zeman, Pinkas, Ošanec, Musil, Filsoch, Jirák, Petrák, Novák, Šimák.

ŽELIV – N. RYCHNOV B 8:1
Domácí zvládli pouťové utkání na výbornou, po vynikajícím výkonu rozstříleli do té doby lídra soutěže. Za zmínku stojí druhý gól Zdeňka Humeše, který střelou z poloviny hřiště vymetl šibenici.
Góly: 3. a 23. Peknik, 19. Z. Humeš, 44. a 78. Kopecký, 58. Němec, 80. a 88. J. Radil – 52. P. Mareš. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (75. Karpíšek). Diváci: 150. Poločas: 4:0. Želiv: Sedlák – Josl, J. Humeš, Gregor (74. Dolejš), Novák, Hora, Z. Humeš, Kopecký, Stibůrek, Němec (72. J. Radil), Peknik (60. Siblík). N. Rychnov B: Matoušek – Říha, Koubek, Nenadál, Karpíšek, Červenka, Nepraš, Kratochvíl, Pozník, Komárek (46. Mareš), Římal.