SPEŘICE B – PETROVICE 11:1
Domácí byli po celý zápas lepší, ale v prvním poločase se jim ještě nedařilo v koncovce, takže vedli jen 2:1. Po přestávce Speřice hru před brankou zlepšily a řešila se tak jen výše jejich výhry.

Góly: 33. a 81. Čermák, 51., 64., 79. a 85. Huňáček, 42., 69. a 88. Záviška, 65. Švec, 77. J. Moravec – 39. F. Krpálek. Rozhodčí: Dolejš. Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 2:1. Speřice B: J. Pohan – Čermák, Menšík, Svoboda, Krejčí, J. Moravec, Maděra, Jiří Holenda st., Švec, Huňáček, Záviška. Petrovice: Kytka – Folejtar, Kameš, Zach, Schoula, Dus, F. Krpálek, Prokop, Schmiedl, V. Krpálek (64. Šimáček), Kubát.

SENOŽATY – BOŽEJOV 2:3
Domácí nepodali špatný výkon, dvakrát vedli, ale na bodový zisk to nestačilo. Hostům zařídil vítězství hattrickem Kubů.

Góly: 28. a 58. V. Hazmuka – 36., 73. a 87. Kubů. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Senožaty: L. Mareš – J. Vlk, Cibula, Pilát, J. Hazmuka, Vokřál (82. Ošťádal), K. Mareš, J. Mareš, V. Hazmuka, Večeřa (76. P. Vlk), Sýs. Božejov: Mach – Carva, Koubek, Vacek, Matouš (87. Doskočil), Fučík, Smrčka (46. Šátek), Jaroslav Kumžák (89. Menhard), Gebarovský, Kubů, Smítka (65. Kocián).

H. VES – ŽELIV 4:5
Domácí vedli už 4:0, ale pak v rozmezí čtyř minut třikrát inkasovali. Vše definitivně zkazili v nastavení. To z penalty nejprve vyrovnal Novák, aby vzápětí po centru dokonal obrat Němec.

Góly: 30. L. Červený, 39. Fanta, 42. Průcha, 52. Kubů – 59. a 63. Malovec, 61. a 90. (+3) Němec, 90. (+2) Novák (PK). Rozhodčí: Babák. ŽK: 3:1. Diváci: 30. Poločas: 3:0. Horní Ves: Smrčka – Skokan, Bělohlávek, Fanta, Glejtek, Kubů, L. Červený, Průcha, Brada, Uríček, Chrenovský. Želiv: Sedlák – Peknik, Šebesta (46. Novák), Hora, Špinar, Dolejš, Berky, Stiburek, Malovec, J. Radil, Němec.

ČERNOVICE B – ŽIROV 2:1
Hostě získali zásluhou Adama vedení, ale už o tři minuty později hráli rukou v šestnáctce a penaltu Bohuslavický bezpečně proměnil. Ve zbytku zápasu byli domácí v poli lepším týmem a zaslouženě strhli výsledek na svou stranu. Po centru Tíkala se prosadil hlavičkující Hora.

Góly: 16. Bohuslavický (PK), 56. Hora – 13. Adam. Rozhodčí: Kubát. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Černovice B: Pekař – Bíro, Buček, Mach, Bohuslavický, Tíkal, Vránek, Filípek (63. Krejčí), J. Hůlka, Hora (66. L. Pěnka), R. Pěnka (71. Kos). Žirov: J. Jonáš – Novák (2. Červený), Marek, Haruda, Bratrů (71. Zrutský), Morava, Křivan, Cvrček, Brothánek, Bezděka, Adam (46. Bína).

HUMPOLEC C – V. CHYŠKA 4:3
Hosté začali velmi dobře, už v prvním poločase získali tříbrankový náskok. Humpolec se pak zlepšil, do přestávky se postarali o navázání kontaktu Němec a Duba. Po změně stran obrat ve skóre završili Kračmar a druhou trefou Duba.

Góly: 34. Němec, 38. a 68. Duba, 57. Kračmar – 12. Havlíček, 22. a 26. Miroslav Přitasil. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 2:3. Diváci: 40. Poločas: 2:3. Humpolec C: Marousek – Metál, Němec, Klofáč, Homola (46. Horký), Pokorný, Zástěra (46. Hendrych), Havel, Kračmar, P. Žáček (45. Onderka), Duba. Velká Chyška: Martin Přitasil – Csevár (46. Martin Mička), Holeček, Tausch, Zelenka, Zenáhlík, Lhota, Švec, Michal Mička, Havlíček, Miroslav Přitasil.

N. RYCHNOV B – HOŘEPNÍK 5:1
Domácí hosty přehrávali, navíc dokázali proměňovat své šance. Za poločas padly dva góly. První hned ze začátku zaznamenal kapitán domácích Loskot. Tři minuty před koncem poločasu se trefil Brtnický. Ten si po přestávce si připsal i druhý gól, prosadil se z pokutového kopu. Po pár minutách se trefili i hosté, potom už své šance neproměnili, zatímco domácí reagovali dvěma slepenými góly.

Góly: 6. M. Loskot, 42. a 71. Brtnický (druhý PK), 81. Červenka, 82. Římal – 74. Petrů. Rozhodčí: Reich. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0. N. Rychnov: Cirhan – Slavík, Nevěčný, Brtnický, Motyčka (60. Šíma), Nguyen (46. J. Blažek), M. Loskot (62. Římal), Březina (46. Kratochvíl), Klouda (46. Červenka), Šafařík, Fíla. Hořepník: Kadlec – Zadražil, Zíka, M. Jelínek, Petrů, T. Jelínek, Buchta, Severa, Filip, Zelenka, Matějka.

 1. N. Rychnov B⋌ 9 8 0 1 39:10 24
 2. Speřice B⋌ 9 7 1 1 53:18 22
 3. Božejov⋌ 9 6 0 3 39:19 18
 4. Humpolec C⋌ 9 5 3 1 24:20 18
 5. Želiv⋌ 9 5 1 3 29:26 16
 6. Černovice B⋌ 9 4 1 4 23:27 13
 7. Žirov⋌ 9 3 2 4 25:20 11
 8. V. Chyška⋌ 9 3 2 4 23:22 11