Fotbalisté Čejova si v derby Humpolecka poradili s Petrovicemi, Želiv měl úlohu přece jen o trochu těžší. V Jiřicích prohrával už o dva góly, po přestávce výsledek otočil. Ve zlepšených jarních výkonech pokračuje Mnich, po výhře v Černovicích nemusí být jeho záchrana nereálná.

ČERNOVICE B – MNICH 1:2
Sousedské derby přineslo šance na obou stranách. Na branku Vlacha v prvním poločase rychle odpověděl David. Ten se nakonec stal hrdinou zápasu, když po přestávce rozhodl. Mnich si body zasloužil, s přibývajícím časem hrál aktivněji, více se tlačil do zakončení.

Góly: 30. Vlach – 35. a 73. David. Rozhodčí: Bezstarosta. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 1:1. Černovice B: Pekař – J. Hůlka (71. Mazanec), Vránek, Mach, Bohuslavický, Tíkal, Studený, V. Hůlka, Pěnka, Vlach (45. Tille), Jonák. Mnich: Šimeček – Voda, Petr Koukal, Schrötter (80. Kubera), Vaněk, Novotný, Štangl, Staněk (90. Daňhel), Hrdlička, Hron.

BUDÍKOV B – VYSKYTNÁ 2:2
Ve vyrovnaném prvním poločase domácí těžili z lepší střelecké produktivity a ujali se dvoubrankového vedení. Po přestávce se hrálo podle not Vyskytné, která zaslouženě nasměřovala zápas k dělbě bodů.

Góly: 17. Bleha, 39. Macia Agullo – 72. Bína, 81. Souček. Rozhodčí: Šenigl. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 2:0. Budíkov B: F. Havel – Haman, T. Bláha, J. Bleha, Macia Agullo, Kovář, J. Prokop, J. Novák, J. Havel, T. Bleha, Šeda. Vyskytná: Sekal – Roubíček, Budík, Vondrák, Šustr, Štangl, Valenta, Fila, Krejčí, Souček (64. Bína), Štěpán.

N. RYCHNOV B – LUKAVEC 0:2
Vyrovnané utkání rozhodla nedisciplinovanost domácího J. Faltýnka, který dohrál už ve 25. minutě po druhé žluté kartě. Lukavec si s přesilou věděl rady, střelecky ji vyjádřil Vojtěch Prchal.

Góly: 39. a 79. Vojtěch Prchal. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (25. J. Faltýnek). Diváci: 40. Poločas: 0:1. Nový Rychnov B: Císař – Barták (46. Načada), Slavík, Nenadál, Nepraš, Březina, Fíla, M. Loskot, O. Loskot (46. Nguyen), J. Faltýnek, Brtnický. Lukavec: Kuneš – Mařinec, Mišoň, Lukáš Krill (81. Zadražil), Zamrzla (75. Wenemoser), Luboš Krill, Václav Prchal, Prokop, Vojtěch Prchal, Merenus, Šimek.

SENOŽATY – V. CHYŠKA 4:1
Domácí byli po celé utkání lepším týmem a už do přestávky si vytvořili uklidňující tříbrankový náskok. Po změně stran nejprve zvýšil V. Hazmuka, teprve pak korigoval hostující Mládek.

Góly: 7. a 26. Reichel, 45. Cibula, 62. V. Hazmuka – 69. Mládek. Rozhodčí: Čamra. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 3:0. Senožaty: Večeřa – Reichel, Cibula, Koželuh, V. Hazmuka (84. Jankůj), J. Hazmuka, J. Mareš, K. Mareš, Vlk (66. Král), Večeřa, Sýs. Velká Chyška: Štamberk – Kuzdas, Mládek, Krch, Křížek, Havlíček (64. Žilka), Rathouský, Mička (51. Holeček), Sojka, Berka (82. Houdek), Zelenka.

JIŘICE B – ŽELIV 3:5
První poločas vyšel lépe domácím, ti se ujali vedení 2:0. Po změně stran však Jiřičtí své šance neproměnili, hosté naopak recept na střílení gólů nalezli a během čtvrthodiny výsledek zcela otočili.

Góly: 10. Příhoda (PK), 19. a 75. Rohovec – 25. Kopecký, 55. L. Radil, 68. a 71. J. Radil, 89. M. Němec. Rozhodčí: Šenigl. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Jiřice B: Zabloudil – Trnka, Langr, Vincenc, Borovička, Maděra, Hložek, Příhoda, Nesporý, Novák, Rohovec. Želiv: Sedlák – Novák, Hora, Gregor, Zour, L. Radil, Kopecký, Peknik, Dolejš, M. Němec, J. Radil.

ČEJOV – PETROVICE 5:1
Domácím se dařilo hlavně v první půli, kdy měli herní převahu a střelecky ji po centrech z pravé strany vyjádřili hlavičkující Kratochvíl a Křípal. Hostům se po obrátce podařilo snížit, domácí byli chvilku jako opaření, ale nakonec zaslouženě vyhráli. Jejich výhru střelecky pečetili Pech a Tománek.

Góly: 32. Kratochvíl, 44. Křípal, 47. Hložek, 65. T. Pech, 78. Tománek – 51. Klofáč. Rozhodčí: Muzikář. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Čejov: Vacata – Semrád, Křípal (73. Svoboda), Hložek, Tománek, Nápravník, Marek (66. Kovařík), P. Pech, T. Pech (81. Doležal), Kratochvíl, Hložek (78. Moravec). Petrovice: Kytka – Dus, Folejtar, Kameš, Kloc (46. Klofáč), Krejčí, Krpálek, Kubát (46. Schmiedl), Peterka, Kočička, Zach.

Příští kolo: Želiv – Budíkov B, Vyskytná – Senožaty, Velká Chyška – Čejov, Petrovice – Nový Rychnov B, Lukavec – Černovice B, Mnich – Jiřice B.