Želiv o pouti rozstřílel Mnich

Pelhřimovsko - S tím nepočítal asi nikdo. Budíkov B suverénně panuje III. třídě fotbalistů. Připsal si už třetí vítězství.

10.9.2013

Trápení Vyskytné pokračuje. Po prohře v Černovicích přišla další porážka. Vyskytná nechala body v Senožatech. Foto: Deník/Kamil Vaněk

VYSKYTNÁ – SENOŽATY 1:2
Domácí zaspali první poločas a Cibula dostal Senožaty do vedení. Po přestávce se Vyskytná zlepšila, ale M. Večeřa z brejku vedení hostů navýšil. Vzápětí sice Valenta korigoval, ovšem Vyskytná už další branku nepřidala.
Góly: 58. Valenta – 13. Cibula, 55. M. Večeřa. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 1:2. Diváků: 60. Poločas: 0:1. Vyskytná: Sekal – Roubíček (80. Bína), Bezděkovský, Vondrák, Pahr (76. Blažek), Hlobeň (46. Mejstřík), Velenta, Šustr, Krejčí, Souček, Štěpán. Senožaty: I. Večeřa – L. Mareš, Cibula, Maděra, Jan Vokřál (52. Vlk), Jakub Vokřál, K. Mareš, J. Mareš, Strnad, M. Večeřa, Sýs.

PETROVICE – HOŘEPNÍK 3:2
Hosté začali jako z partesu a v 6. minutě je dostal do vedení Jelínek. Petrovice to ale z míry nevyvedlo, přidaly na bojovnosti a Moravec skóre v rozmezí čtyřech minut otočil. Také úvod druhé půle vyšel lépe Hořepníku, P. Joneš vyrovnal, ale poté znovu zlepšenou hru Petrovic korunoval vítězným gólem Kameš.
Góly: 37. a 41. Moravec, 67. Kameš – 6. J. Jelínek, 50. P. Joneš. Rozhodčí: Tousek. Bez karet. Diváků: 45. Poločas: 2:1. Petrovice: Vácha – Kostřica, Prajsler, Kočička, Krpálek, Zach, Kameš, Peterka (68. Kolčava), Kubát, Moravec, J. Folejtar. Hořepník: Lapáček – Zíka, A. Dlouhý (49. Matějka), Kalivoda, P. Dlouhý, Mezera, T. Dlouhý, M. Jelínek, Šonka, J. Jelínek (56. Blažek), Joneš.

ŽELIV – MNICH 5:0
Pouťové utkání před plnou tribunou si domácí vychutnali a otevřeli si střelnici. Želiv se poprvé prosadil už v 5. minutě. Přestávku orámoval góly Němec a vítězství zvýraznili v závěru Dolejš a Bejda.
Góly: 5. Hora, 40. a 52. Němec, 81. Dolejš, 85. Bejda. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 1:0. Diváci: 130. Poločas: 2:0. Želiv: Thomaier – Hora, Novák, Němec, Zour, Komínek (56. Humeš), Bloudek (46. Josl), Krpálek, Kratochvíl, Stibůrek (79. Bejda). Mnich: Šimeček – Mikš, Procházka, Motyčák, Bubník, Vaněk, Dufek, Štangl, Hron, Mocek, David.

LUKAVEC – ČERNOVICE B 4:1
Domácím se povedl úvod, zisk dvoubrankového náskoku je uklidnil. Co prošlo na branku Startu, pochytal spolehlivý Veselka. Po přestávce se povedlo hostům snížit, měli pak deset minut navrch, ale gól už nedali. Branka na 3:1 utkání definitivně rozhodla, Lukavec získal nad děním na hřišti kontrolu.
Góly: 4. V. Pešek, 13. Kuneš, 60. Mišoň, 68. Michalanský – 52. Matějů. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Lukavec: Veselka – J. Pešek, Slabý, Kott, Ludvík (72. Meremus), Mišoň, V. Pešek, Prokop, Zeman, Kuneš (44. Michalanský, 83. Mařinec), Šimek. Černovice B: Pekař – Dvořák, Mach, Matějů, Bohuslavický, Tikal (65. Motyčák), Hlásek, Petrák, Paďourek (83. Drtina), Tille, Řezáč.

BUDÍKOV B – ČEJOV B 3:2
V úvodu byli lepší domácí a v rozmezí tří minut získali dvoubrankové vedení. Pak se hra vyrovnala a to samé se do poločasu stalo i se skórem. Po přestávce Budíkov sice několik příležitostí nevyužil, ale výhru mu zajistil z penalty M. Vodrážka.
Góly: 19. P. Žáček, 21. D. Novák, 71. M. Vodrážka (PK) – 30. a 41. Maška. Rozhodčí: Burza. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 2:2. Budíkov B: Prokop – Bleha, Janák, Váňa (60. Šedivý), D. Novák (46. J. Novák), M. Vodrážka, Vostřejž, Zástěra, V. Vodrážka, P. Žáček (89. Havel), Šárovec (66. Soukup). Čejov B: Vacata – Pech, Křípal, L. Svoboda, Josef Svoboda, Maška, Boček, Mráček, Bucek (89. Doležal), Nápravník, Marek.

N. CEREKEV – H. CEREKEV B 1:2
Z počátku byli domácí lepší a potvrdili to tím, že šli v 10. minutě do vedení. Pak ale přišly chyby, které hosté potrestali a v poločase už vedli. Po přestávce se hrálo hlavně na branku Horní Cerekve, jenže domácím střelcům se vůbec nedařilo.
Góly: 10. Votápek – 35. Pinkas, 43. Šimák. Rozhodčí: Šenigl. Bez karet. Diváků: 40. Poločas: 1:2. Nová Cerekev: Vaněček – Šípek, Beneš, Pavlík, Michal Sochor st., Michal Sochor ml., Zíka, Votápek, Zadražil, Vodička, Novák. Horní Cerekev B: Faltýnek – J. Ošanec, Pinkas, Plachý, Koten, Šimák, Loukota, Chadim, Šimek, Musil, Podařil (80. M. Ošanec).

Příští kolo: Čejov B – Mnich, Horní Cerekev B – Želiv, Hořepník – Nová Cerekev, Černovice B – Petrovice, Senožaty – Lukavec, Budíkov B – Vyskytná.

10.9.2013 VSTUP DO DISKUSE

Fotbalisté Nového Rychnova vybojovali první bod, když doma remizovali s celkem Habrů. Pro hosty to byla první bodová ztráta v sezoně.

Nováček má první bod, remizoval s Habry

Počátky srážely chyby v defenzívě, ale šest gólů vše vynahradilo

Střelci Pacova a Kamenice selhali, na hřišti soupeře uspěla pouze Žirovnice

Pelhřimovsko – Fotbalisté Žirovnice se svým fanouškům omluvili za týden starý debakl na vlastním hřišti. Po dobrém a hlavně takticky zralém výkonu vyhráli v Třešti.

Čtyři góly Štěpána nestačily, béčko Plačkova přišlo o vítězství v závěru

Pelhřimovsko – Střelecké manévry nabídl zápas prvního kola IV. třídy mezi Plačkovem B a Novou Cerekví. Po čtyřech trefách Štěpána sahali po vítězství domácí fotbalisté, Nová Cerekev ale v samém závěru vyrovnala. Podobný scénář mělo i utkání v Častrově, tam naopak v hodině dvanácté srovnávali domácí. Body z hřiště soupeře vezla Vyskytná, které se povedlo vyhrát v Jiřicích.

Božejov bral v Hořepníku body a ukázal i gesto fair play

Pelhřimovsko – Bezpochyby největší událostí úvodního kola III. třídy je divoká přestřelka v Petrovicích. Fotbalisté Horní Vsi překonali domácího brankáře jedenáctkrát.