HUMPOLEC B – LEDEČ 2:3
Hosté od začátku prokazovali, že jsou na tom fotbalově lépe. Měli herní převahu a po křídelních akcích získali vedení 2:0. Humpolec za první poločas si vytvořil jen jedinou šanci, ale Štěpán po úniku zakončil nepřesně. Po přestávce zvýšil na tříbrankový odstup Trpišovský a pak přišlo zlepšení domácích. Z trestného kopu se trefil Kubíček a únik zakončil gólem na 2:3 Štěpán. Pak se však nechal vyloučit Metál a Ledeč vítězství uhájila.

Góly: 62. Kubíček, 64. Štěpán – 4. Turek, 10. Šotola, 56. Trpišovský. Rozhodčí: Zsihovics. ČK: 1:0 (66. Metál). Diváci. 50. Poločas:0:2. Humpolec B: Novák – Beneš (46. Alt), Fikar, Metál, Málek, Kubíček, Skryja, Bláha, Kratochvíl, Doležal, Štěpán. ⋌ (ibr)

KOŠETICE – ŠTOKY 5:2
Košetice vstoupily do zápasu výborně a už ve 3. minutě je dostal do vedení Fenár. Hosty to evidentně otřáslo a celý poločas odehráli v útlumu. Na 2:0 zvýšil z trestného kopu z pětatřiceti metrů A. Vejsada. Po přestávce se hosté oklepali, vytvořili si převahu a čtvrthodinka jim stačila na vyrovnání. V 66. minutě ale A. Vejsada vrátil domácím z penalty vedení a od těchto chvil se hrálo opět pod taktovkou Košetic. Ty dalšími dvěma góly vítězství zpečetily.

Góly: 30., 69. a 80. A. Vejsada (druhý PK), 3. Fenár, 90. Vlk – 54. J. Kubát, 60. Lóži (PK). Rozhodčí: Licek. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Košetice: Jíša – Fenár (20. Dvořák), Nováček, T. Vejsada, Bureš (86. Suk), T. Bejček, Papež, Hanousek, A. Vejsada, Kubů, Vlk. ⋌(vjs)

H. CEREKEV – TIS 2:3
Vítězství hostů je zasloužené, Tis byl po většinu zápasu fotbalovější, vytvořil si i více šancí. Do vedení ho dostal po odraženém míči krásnou střelou do šibenice Kafka. Po přestávce si vzal hned dvakrát slovo Benák. Nejprve prostřelil Soukupa z hranice šestnáctky, pak gólem zakončil brejkovou akci. Domácí se probrali až v závěru, po rychlých protiútocích snížil Havel na konečných 2:3.

Góly: 72. a 86. Havel – 35. Kafka, 50. a 58. Benák. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1. H. Cerekev: Soukup – Staněk, Šimák, P. Chadim, Loukota (61. Plachý), Duba, Kůta, J. Chadim, L. Suchý, Havel, Serbus. ⋌ (skp)

ČERNOVICE – CHOTĚBOŘ B 4:1
Domácí byli od začátku aktivnější, pohyblivější a lépe kombinovali, což vedlo k řadě gólových příležitostí. První půle skončila nerozhodně. Nejprve poslal Kubů Černovice do vedení, před ochodem do kabin vyrovnal z penalty Šimoňák. I ve druhé půli měli více ze hry Černovičtí a během šesti minut rozhodli o osudu utkání Koller a Scheufler. Další šance už zůstaly na obou stranách nevyužity.

Góly: 54. a 57. Koller, 25. Kubů, 60. Scheufler – 45. Šimoňák (PK). Rozhodčí: Podoba. ŽK: 2:1. Diváci: 110. Poločas: 1:1. Černovice: Vošahlík – Bíro, Koller, Kohout, Kubů, Ševčík (70. Růžička), Scheufler, Maštalíř, Josef Hadrava ml., Jůn, Stark. ⋌(aln)

MÍROVKA – JIŘICE 3:2
Domácí začali velmi aktivně a už v 5. minutě je poslal z trestného kopu do vedení Šimon. Potom Mírovku přibrzdila červená karta Němce, který se dvakrát fauloval. Na hře trenér Michal Marek nic nezměnil, dál jeho svěřenci pokračovali v aktivním napadání a odměnou jim byl druhý gól Valáška. Hned po přestávce zvýšil stejně jako Valášek po samostatném uniku Lacina už na 3:0. Ke konci už Mírovce docházely síly a hosté využili dvou individuálních chyb ke zkorigování výsledku.

Góly: 5. Šimon, 36. Valášek, 58. Lacina – 60. Příhoda, 70. O. Sadský. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 2:5. ČK: 1:0 (28. Němec). Diváci: 100. Poločas: 2:0. Jiřice: Krupička – Příhoda, Vincenc, Dvořák, Jůzl, Jirků, Šimůnek, P. Příhoda, M. Sadský, Záviška, O. Sadský.

LÍPA – BUDÍKOV 4:2
Domácí vstoupili do utkání na jedničku, kdy už v 5. minutě potrestali chybu hostů a otevřeli skóre. Za deset minut přišla série několika standardních situací. Nejprve Lípa nastřelila břevno, ale po posledním rohu se trefil Michal Fejt. Poločas pak domácí v poklidu dohráli. Po změně stran dokonce ještě navýšili svůj náskok na 3:0, a když si mysleli, že utkání dohrají bez komplikací, tak hosté snížili brankami Kavky a Páši. Vzápětí však Havel vítězství Lípy pojistil.

Góly: 5. M. Prokš, 16. Michal Fejt, 55. J. Prokš, 75. J. Havel – 61. Kavka, 72. Páša. Rozhodčí: Burza. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Budíkov: M. Bláha – Prokop, Grant, L. Kavka, T. Bláha, Smereka (79. Bárta), Páša, Čekan, Kovář, J. Kavka, Langr. ⋌(ves)