TŘEBÍČ - PELHŘIMOV 1:2
První šanci měli domácí, v 9. minutě mířil Mitáš těsně nad. Na druhé straně Špaček hlavičkoval do břevna, které Pelhřimov nastřelil ještě po rohu a další dorážce. Hra gradovala po půlhodince, Roubal po chybě obrany chytil těžký míč domácích a pak po nařízené penaltě v plné koncentraci kouzelně vyrazil Šibůrkovu střelu k levé tyči na roh. Jenže Pelhřimov inkasoval od Trnky branku pouhé vteřiny před koncem poločasu.

Středeční tragická nehoda na dálnici D1.
Středeční nehoda na D1: Mladý řidič se nevěnoval řízení, a to ho stálo život

Třebíč se z vedení radovala pouhé dvě minuty. Ve 47. minutě se prosadil proti chybující obraně Štyx po Moravově přihrávce. Pelhřimov získal převahu, nátlak v první části vzal Třebíči dost sil. Roubal vykryl ještě dvě šance domácích, při druhé v 76. minutě přes Benceův faul. Do té doby vyzkoušeli Hagaru v brance všichni čelní hráči, na výlet z obrany se vydali Fikar i Sajner. Vítězné body zajistil deset minut před koncem Šmíd, z dvaceti metrů poslal Štyxův centr ukázkově přesně do levého rohu třebíčské branky. Dramatickou podívanou zakončila Třebíč v 91. minutě rohem, když míč dorážel nepřesně sám gólman. Opustil hokejově branku, aby zkusil přečíslit Pelhřimov ve skrumáži před Roubalovou brankou.

Góly: 45. Trnka - 47. Štyx, 80. Šmíd. Rozhodčí: Svoboda. Poločas: 1:0. Pelhřimov: Roubal – Fikar, Zajíček, Sajner (88. Bílý), Donabauer (46. Šmíd) – Mareš, Novák – Morava, Viktora, Špaček – Štyx.