SVĚTLÁ – ŽDÍREC 2:3

Světelští hlavně v prvním poločase diviznímu nováčkovi pořadně zatápěli. Jako první šli do vedení sice hosté, ale Světlá hned vzápětí skóre otočila. Do kolen srazil domácí zřejmě gól do šatny. Ve druhém poločase byla o něco aktivnější ždírecká Dekora, vítězný gól jí vystřelil krátce po změně stran Blažek.

Góly: 10. Císař (PK), 14. Křikava – 8. R. Mareš, 44. Hanousek, 49. Blažek. Světlá nad Sázavou: Dočkal – J. Stojan (55. Dvořák), Šmíd (46. Valenta), Blažek, Čapek (46. Klaus) – Rezek (70. Karel), Císař, Kozlík (55. Novotný), Pecha (16. Dobrý) – Křikava, L. Stojan (46. Teplan). Ždírec nad Doubravou: Žďánský – Kysilko, Hanovec, Klupka (46. Sobotka) – Hromádka (46. Šnobl), Carda, Čalkovský, R. Mareš, Smejkal – Hanousek (46. Máša), Blažek.

DAČICE – POLNÁ 2:0

Polné se utkání nevydařilo. Hostům vázla kombinace, chyběl pohyb a přímočarost. „Přípravné utkání trenérům ukázalo spoustu hluchých míst,“ stručně zhodnotil předseda Polné Jindřich Skočdopole.

Poločas 0:0. Polná: Mundok (46. Skočdopole) – Doležal, Frolda, Pártl, Obořil – Krčál (46. Pertlíček), Kovář, Adamec, Gondek – Tomas, Boháček.

HARTVÍKOVICE – M. KRUMLOV 1:2

Smolnou porážku utrpěli fotbalisté Hartvíkovic. Po takticky výborně zvládnutém prvním poločase ve druhé půli mírně polevili a zaplatili za to porážkou.

Góly: 37. Jordanov – 54. Haněl, 86. Široký. Poločas: 1:0. Hartvíkovice: Chalupa – Rauser (65. Matějek), Vodička, Záviška, Dimitrov (46. Zedníček) - Duša, Neumann, Hošek, Jordanov (46. Mičko) – Horváth (46. Komínek), Křivánek (46. Jirgl).

JEMNICKO – ZNOJMO B 1:2

Více než důstojným soupeřem bylo Jemnicko rezervě Znojma, v posledních minutách se ale přece jen ukázala zkušenost soupeře, který získal zaslouženou výhru.

Góly Jemnicka: 49. Cech. Diváci: 100. Rozhodčí: Talpa. Poločas: 1:1. Jemnicko: Růžička – Sevelda (46. Čech), Křivánek (73. Z. Kincl), Obrdlík (46. Gardoň), J. Kincl – Krejča, Koutný, Kříž, Anděl - Novotný (70. P. Kincl), Cech.

ROSICE - JAROMĚŘICE 1:2

Hosté z Jaroměřic se sice dostali do vedení, domácí ale ještě v prvním poločase vyrovnali a ve druhé půli i se štěstím rozhodli o své výhře.

Gól Jaroměřic: 28. Paul. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Jaroměřice: Kantor – Foltýn, Svoboda, Urbánek, Hutař (53. Plíšek) - Vybíral, Krontorád, Chládek, Novotný - Dusík, Paul.

TESLA PARDUBICE – H. BROD 4:2

Vyrovnané utkání nakonec vyhrál favorit. Domácí Tesla se ujala v prvním poločase dvougólového vedení, ale hostující Slovan nesložil zbraně a po změně stran skóre vyrovnal. V závěru nakonec ale pardubičtí hráči přidali dva góly a připsali si vítězství na svoji stranu.

Góly Havlíčkova Brodu: 63. Végh, 70. Slanař. Poločas: 2:0. Havlíčkův Brod: Adamec (46. Rezničenko) – Klofáč, Novotný, Pertl, Havel – Bláha, Nepovím, Slanař, Végh – Provazník, Janďourek (46. Nechvátal).

BUDÍKOV – HERÁLEC 1:3

Nováček krajského přeboru z Herálce zvolil o víkendu jako přípravu na novou sezonu turnaj v Budíkově. Herálečtí si nevedli vůbec špatně a turnaj vyhráli, i když většinou hráli se soupeři z nižších krajských soutěží. V semifinále nejprve vyřadili humpoleckou juniorku, když vyhráli 2:0. Ve finále si poradili s pořádajícím klubem.

Góly Herálce: Mašek, Huňáček, Ganobjak (PK). Herálec: Koubek – Paclík, Ganobjak, Filipský, Bláha – Král, Hrala, Mašek, Prchal – Kříž, Huňaček (Březina, Komůrka, Dvořák.

BYSTŘICE – JANOVICE 2:1

Bystřice se dlouho nemohla střelecky prosadit a zatažení hosté hrozili z nebezpečných výpadků. Góly nakonec začaly padat až po přestávce.

Góly: 51. Holý, 79. R. Sklenář – 63. Špendlíček. Poločas: 0:0. Bystřice: Trávníček (70. Dudáš) – M. Svoboda, Veselý, Kozáček (65. J. Sklenář), Mitáš – Špatka (39. Nemrah, 65. Flídr), Zbytovský, Z. Sklenář, Buchta – R. Slenář, Holý.

KUŘIM – V. BÍTEŠ 2:1

Vcelku zajímavou podívanou odstartovali gólově domácí. Velká Bíteš mohla několikrát vyrovnat, ale v cestě jim stála branková konstrukce.

Gól V. Bíteše: Hammer.Poločas: 1:0. V. Bíteš: Hemala – Láznička, Buchta, Dvořák, Blažek – Jedlička, Němec, Horký, Antoš (46. Lukášek) – Hammer, Musil.

NOVÁ VES – PŘIBYSLAV 2:1

S bojovností a přístupem k utkání, méně již s předvedenou hrou svého týmu mohl být spokojený trenér Nové Vsi Jan Nečas. „Zápas jsme určitě neodflákli, ale zkazili jsme spoustu přihrávek,“ poznamenal Nečas.

Góly Nové Vsi: P.Starý, Miluška. Poločas: 1:1. Nová Ves: Fuksa – Havlík, Bureš, T. Novotný st. (46. Kubík), J. Starý (46. Nečas) – Pohanka, Šandera, D. Čech – P. Starý, L. Čech (46. T.Novotný ml.), Miluška.

SOBĚSLAV – PELHŘIMOV 1:3

Po čtyřhodinovém čekání nastoupili Pelhřimovští k finálovému utkání turnaje. V prvním poločase moc štěstí neměli, když nastřelili dvakrát břevno a jednou tyč. Pelhřimov vyhrál dvěma slepenými góly. „Byl to jednoznačně nejhorší výkon Pelhřimova pod mým vedením. Jinak jsem s průběhem turnaje spokojen a musím složit pořadatelům poctu,“ shrnul celý turnaj i utkání trenér Pelhřimova Václav Vokůrka.

Góly: 2 Hrnčíř, Rumanovský. Poločas: 0:0. Pelhřimov: M. Dvořák (41. J. Dvořák) – Vejsada, T. Máca, L. Máca (46. Kmoch), Regásek (60. Hejda) – Zahradník, Fišer (70. Krtek), Moravec, Liška (52. Hrnčíř) – Krtek (41. Čmucha), Rumanovský.

HUMPOLEC – ŽIROVNICE 2:1

Humpolečtí se v utkání ujali vedení po střele Staňka, kterou vyrazil gólman Žirovnice jen před sebe a Nenadál měl už jednoduchou roli. Po obrátce vedli Humpolečtí už o dvě branky, když se trefil Pícha. Slavoji se však hned o minutu déle podařilo vyrovnat.

Góly: 15. Nenadál, 52. Pícha. Rozhodčí: Svoboda. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Humpolec: Kříž – Kameš, Hes, Keller, Alenka - Pacek, Černík, Pícha, Nenadál – Staněk, Holoubek. Střídali: Padrnos, Lepeška, Beránek, Z. Štěpán.

OKŘÍŠKY – TŘEBÍČ B 3:2

Stopadesátka diváků přihlížela přestřelce, ze které nakonec vyšlo vítězně družstvo Okříšek. „Bylo to docela vyrovnané, takové typické přípravné utkání,“ konstatoval trenér Okříšek Milan Tekal.

Góly: 23. Voda, 31. Dočkal, 76. Koukal - 26. Řezáč, 83. Rygl. Rozhodčí: Kliner. Diváci: 150. Poločas: 2:1. Okříšky: Fiala (62. Paděra) – I. Večeřa, Tekal, Zeman, Kšír (46. M. Večeřa) – Dočkal, Malý (46. Rampír), Voda, Bastl (59. Koukal) - Kotrba, Valenta (46. Tůma). Třebíč B: Hradecký – Brabenec, Venhoda, Ošmera, V. Jurka (46. Široký) - Žák (46. J. Klesa), Heres (J. Jurka), Řezáč, Man - Durda (60. V. Jurka), Rygl

HLINSKO – VRCHOVINA 0:0

Domácí Hlinsko si udržovalo celý zápas mírnou převahu, ale zejména díky hostujícímu brankáři Petru Skryjovi se jim gól vstřelit nepodařilo. Vrchovina hrozila z brejků.

Vrchovina: P. Skryja – Mrkos (46. Regent), Smetana, Daniel, Škorpík – Kršek (46. Němeček), Oros, K. Skalník, Kalich – Mužátko (46. Němec), M. Skalník (46. Plhal).