POLNÁ - PELHŘIMOV 0:5

Starší dorost zaslouženě vyhrál, měl po celý zápas územní převahu, lepší kombinační hru. Polné chyběla mezihra a spoléhala na dlouhé nakopávané míče. V úvodu bleskově otevřel skóre Dvořák, když po Kubíkově centru za obranu šel sám na domácího gólmana a nemýlil se. Po půlhodině hry Papežův centr uvolnil Dvořáka podruhé do sóla a střela do protipohybu brankáře přinesla druhý gól.

Před koncem poločasu uvolnil Tesař z pravé strany Papeže a ten po souboji s obráncem přidal třetí branku střelou z dvaceti metrů. Po přestávce a dvaceti minutách hry zatočil Papež trestný kop do polenské sítě počtvrté a pátý gól přidal po Dvořákově rohovém kopu hlavou Maška.

Góly: 2. a 30. Dvořák, 37. a 66. Papež, 87. Maška. Poločas: 0:3. Pelhřimov: Zabloudil – Bohuslavický (46. Šereda), M. Hložek, Klofáč, Maška – Nevšímal, Kubík (60. Vlach), Tesař, Dýnek (72. Havel), Papež – Dvořák.

POLNÁ - PELHŘIMOV 4:0

Po špatném výkonu prohráli mladíci výrazným rozdílem, podcenili soupeře a několik šancí nevyužili. V první části se domácí ujali po čtvrthodině hry vedení a skvěle vstoupili i do druhého poločasu, když do padesáté minuty získali třígólové vedení. Tvrdá hra Polné vyústila vážným zraněním brankáře T. Faltýnka, rovněž se zranil i J. Faltýnek.

Poločas: 1:0. Pelhřimov: T. Faltýnek (78. Nedělčev) - Vácha, J. Faltýnek, Hunal (50. Nedělčev), J. Hložek – Bartoň (60. Kubík), J. Rejzek, M. Faltýnek, Homolka – Kropáček, Nohejl (65. M. Hložek). ⋌(hst)