PETROVICE – VELKÁ CHYŠKA 0:1
Ve vyrovnaném utkání měly šance obě strany. Domácí mohli jít do vedení, ale pohrdli pokutovým kopem. Rozhodnutí padlo v 78. minutě, kdy centr Mládka proklouzl brankáři Petrovic do sítě. Remíza by zápasu slušela více, ovšem domácí zcela selhali v koncovce.
Góly: 78. Mládek. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 1:0. Diváků: 50. Poločas: 0:0. Petrovice: Dygrýn – Kovář, Krpálek, Kočička, Pfau (57. Dus), Zach, Kameš, Vostřejš, Kopic (46. Moravec), Čekan, L. Příhonský. Velká Chyška: Štamberk – Sojka, Rathouský, Mládek, Krch, Mařinec, Zelenka (46. Holejšovský), Pošusta, Zenáhlík, Havlíček, Pučálek (84. Berka).

MNICH – ŽELIV 3:1
Důrazný a kvalitní fotbal přinesl první poločas. Střelecky se dařilo domácím, které v úvodní čtvrthodině dostali do dvoubrankového vedení Mocek a David. Pak se zbytečně nechal vyloučit hostující J. Radil a domácí Vaněk zvýšil na 3:0. Po přestávce domácí prostřídali, hra se vyrovnala a ke slovu se výrazněji dostal i Želiv. Hora snížil a hosté v závěru ještě neproměnili pokutový kop.
Góly: 5. Mocek, 17. David, 34. Vaněk – 75. Hora. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 3:1. ČK: 0:1 (31. J. Radil). Diváků: 50. Poločas: 3:0. Mnich: Šimeček – Mocek, Procházka, Mikš, Bubník, Vaněk (73. Švácha), Dufek, Štangl (45. Šoltys), Morávek, Voda, David (55. Motyčák). Želiv: Thomaier – Cupl, Novák, Dolejš, Zour, Stibůrek, Bloudek (59. Hora), L. Radil, Kratochvíl, J. Radil, Komínek.

NOVÁ CEREKEV – ŽIROV B 3:1
Od prvních minut měli domácí výraznou převahu ale bez gólového efektu. Žirovská rezerva se ujala vedení po rohovém kopu. Domácí po změně stran nejprve dvakrát orazítkovali brankovou konstrukci, ale poté jim to začalo padat i do sítě a výsledek otočili.
Góly: 63. Knězů, 74. a 77. Rajčan – 15. J. Jonáš. Rozhodčí: Machač. ŽK: 0:1. Diváci: 45. Poločas: 0:1. Nová Cerekev: Opic – Knězů, Růžička, Beneš, Michal Sochor st., Pavlík, K. Zíka, Votápek, Rajčan, Novák, Michal Sochor ml. Žirov B: Jonák – J. Jonáš, Cvrček, Chobotský, Hána, Bratrů (71. Blažek), Haruda (46. Nacházel), Doležal, Suchý, Horák, Šanda.

ČERNOVICE B – BUDÍKOV B 2:4
Ze začátku měli hru pod kontrolou domácí hráči, kteří se nechali strhnout útočnou náladou. Zapomínali však kvalitně bránit, za což Budíkov potrestal hned třemi góly. Po přestávce se hrálo hlavně ve středu hřiště. Domácí Jonák snížil na rozdíl jediné branky, ale výhru hostů zpečetil v závěru Marousek.
Góly: 62. a 65. Jonák – 32. a 85. Marousek, 37. a 41. P. Žáček. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 1:1. Diváků: 55. Poločas: 0:3. Černovice B: Karel Vošahlík ml. – Petrák, Mach, Stejskal (46. Mazanec), Bohuslavický, Tikal, Hlásek, Kmeťo, Motyčák (46. Pravda), Tille, Jonák. Budíkov B: Březina – Bleha, Prokop, M. Zet, Onderka, M. Novák, Marousek, Bárta, J. Novák (87. Havel), O. Zet (80. D. Novák), P. Žáček.

HORNÍ VES – LUKAVEC B 1:1
Domácí začali velmi dobře, hned ve 2. minutě se do šance dostal Červený a střelou k tyči poslal Horní Ves do vedení. Pak se hra vyrovnala a v 16. minutě došlo i na vyrovnání skóre, když Wenemoser trestal hrubku domácí obrany. Ve druhé půli byla blíže k vítězství Horní Ves, ale její snahu limitovala střelecká nemohoucnost.
Góly: 2. Červený – 16. Wenemoser. Rozhodčí: Šatara. ŽK: 1:4. Diváků: 40. Poločas: 1:1. Horní Ves: Zadák – T. Kubů (37. Řepka), Rataj, Makovička, M. Brada (37. Daňhel), Bělohlávek, Mezera, Průcha, Kantor, Červený, Chrenovský. Lukavec B: Vokoun – Pešek (70. Mařinec), Kot, Šedivý, Franc, Wenemoser, Mišoň, Prokop, Zeman, Hanzlík, Šimek.

HOŘEPNÍK – H. CEREKEV B 3:3
Hrál se důrazný fotbal ale bez tvrdých faulů, k čemuž přispěl také výborný rozhodčí Ságl. Domácí, kteří nastoupili jen v deseti, vybojovali remízu čtvrt hodiny před koncem, když se podruhé v zápase prosadil Moravec.
Góly: 14. a 75. Moravec, 39. T. Dlouhý – 21. Šimek, 32. Martínek, 53. Plachý. Rozhodčí: Ságl. Bez karet. Diváků: 30. Poločas: 2:2. Hořepník: Kalivoda – Popelka, P. Dlouhý, Hupka, Blažek, T. Dlouhý, M. Joneš, Mezera, Moravec, P. Joneš. Horní Cerekev B: Průcha – L. Musil, Plachý, Ošanec, Zelenka, Chadim, Pinkas, O. Musil, Šimek, Martínek, Podařil.

Příští kolo: Nová Cerekev – Černovice B, Žirov B – Hořepník, Horní Cerekev B – Želiv, Mnich – Petrovice, Velká Chyška – Horní Ves, Lukavec – Budíkov B.