Pelhřimovský tým má totiž v posledním kole volný los a horší bilanci vzájemných zápasů. Na chvostu tabulky zůstali po prohře s Počátkami fotbalisté Čejova.

PACOV B – OBRATAŇ 2:1
V sousedském derby byli po celých devadesát minut lepší domácí. Poločas skončil zásluhou branky Pařila v nastavení smírně, po přestávce rozhodl samostatnou akcí M. Miskai.

Góly: 21. a 55. M. Miskai – 45. Pařil. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 2:4. ČK: 1:0 (87. J. Kuran). Diváci: 100. Poločas: 1:1. Pacov B: Faltýnek – M. Miskai, Dvořák (76. Přibyl), Bezemek, P. Miskai, Maršík, Kuran, Gavrecký, Kerouš (74. Pražák), Hrobský (46. Tomovič), Podolský. Obrataň: Kalina – Menšík (39. Pařil), Melichar, Vesecký, Šimek (16. Buček), Vysiblo, Buchar, Kudrnáč, Tábora (74. Lhotský), Vlach, Flígr. ⋌(mče)

BOŽEJOV – MARATON 3:5
O výsledku rozhodl už první poločas. V něm dostal hosty do vedení Pahr a pak si vzal hned čtyřikrát slovo nejlepší střelec soutěže Růžek. Domácí toho moc nepředvedli, korigoval jen Jaroslav Kumžák z penalty. Po přestávce se hra vyrovnala, Maraton vyrobil dvě hrubé chyby, takže Božejov dostal příležitost zmírnit porážku.

Góly: 36. Jaroslav Kumžák (PK), 72. Kopejtko, 74. Smítka – 10. Pahr, 26., 28., 38. a 40. Růžek. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 1:5. Božejov: Hašek – Josef Kumžák, Jan Vacek st., Maršák, Pejcl (46. Smejkal), Pavel Kubů I (46. Šátek), Jaroslav Kumžák, Kocián, Rataj (46. Menhard), Kopejtko (73. Smítka), Pavel Kubů II. Maraton Pelhřimov: Prchal – Kratochvíl, Vaněk, Kocián, Beneš, Pavouk (46. M. Vacek), L. Vacek, Máca, Moravec, Pahr, Růžek (46. Musil). ⋌(kmž)

PLAČKOV – KAMENICE B 2:3
Hosté v prvním poločase ovládali hru a v rozmezí pěti minut získali dvoubrankový náskok. Po přestávce se karta otočila, domácím se povedlo na chvíli vyrovnat. Kameničtí však bleskově odpověděli, gól střídajícího J. Růžičky měl hodnotu tří bodů.

Góly: 63. Keller, 71. L. Ehrlich – 18. Vávra, 22. D. Růžička, 79. J. Růžička. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 0:2. Plačkov: Milan Němec – Mottl, R. Štěpán, Martin Němec, Keller, Trecha, L. Ehrlich (85. Z. Štěpán), Kašpar (28. Slavík), Hájek (63. Zemek), Kubů, Palán. Kamenice B: Hadač – Klusáček, Pfaur (46. Pavlas), Schober, Tuček, Tetiva, David, M. Macháček, Kašparec, Vávra (77. J. Růžička), D. Růžička. ⋌(jnď)

HOŘEPNÍK – ŽIROV 5:2
V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Domácí byli o krok vepředu zásluhou J. Jelínka, po přestávce vyrovnal Němec. Po hodině hry začaly hostům docházet síly, konec zápasu už byl jasně v režii Hořepníka.

Góly: 2. V. Filip, 33. J. Jelínek, 57. a 80. El Hadji, 64. M. Jelínek – 6. a 48. Němec. Rozhodčí: Nechátal. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Hořepník: T. Dlouhý – V. Filip (75. Severa), P. Dlouhý, Zíka, M. Jelínek, Petrů, Mezera, R. Filip (46. Lapáček), J. Jelínek (80. Blažek), El Hadji, Kwadwo. Žirov: J. Jonáš, Bělík, Cvrček, Doležal, Hána, Bratrů, L. Jonáš, Haruda, Morava, Horký, Němec. ⋌(dlh)

Č. ŘEČICE – ŽIROVNICE B 5:1
Domácí začali náporem, hned v první minutě spálili gólovou šanci. Pak se na chvíli hra vyrovnala, hosty dostal do vedení Tomšů, ale na přestávku už šel s náskokem Tatran. Druhý poločas narušil silný déšť, ovšem hře jasně dominovala Červená Řečice, která výhru třemi góly pečetila.

Góly: 35. a 81. Nenadál, 38. a 84. Papež, 49. Popovič – 24. Tomšů. Rozhodčí: Hána. ŽK: 0:3. Diváci: 60. Poločas: 2:1. Č. Řečice: Krejčí – Popovič, Košťál, Papež, Pavelka, Dýnek, Bouz, Chvalkovský, Nenadál, Obranec (70. Káva), Kubánek. Žirovnice B: Kolář – Kešner (70. Hanzal), Doležal, Kořínek, Mach, Metlička, Pokorný, Žižka, Tomšů (46. Buchta), Severa, Rušil. ⋌(šťs)

ČEJOV – POČÁTKY 1:3
Počátky vletěly do utkání po hlavě, když se už ve 4. minutě ujaly vedení po střele F. Novotného. Domácí potom útočili, ale do rychlého brejku jim utekl Kocourek a při zakončení se nemýlil. Po přestávce rychle snížil T. Marek, ale výhru hostů pečetil Doležal.

Góly: 46. T. Marek – 4. F. Novotný, 22. Kocourek, 65. Doležal. Rozhodčí: Tousek. ŽK: 2:3. Diváci: 70. Poločas: 0:2. Čejov: Novotný – Hložek, Beneš (46. Cvrček), Svoboda, P. Pech, Nápravník, T. Pech, Marek, Moravec, L. Kratochvíl, Z. Kratochvíl. Počátky: T. Novotný – Švarc, M. Pavlíček, Šatara, Doležal, Kopečný (29. T. Pavlíček), Vojta, Vlček, Kocourek, Měkuta, F. Novotný.⋌ (dol)