BOSKOVICE – PELHŘIMOV 3:3
Utkání nabídlo šance hned v prvopočátku. Brada ovšem nestihl přihrát Šafaříkovi, na druhé straně Gracias nastřelil Švece a Preč v tutovce přestřelil. Do vedení šel Pelhřimov. V 8. minutě se dostal do sóla od poloviny hřiště Obranec a střelou po zemi překonal Klimeše. S pokusem Brady už si Klimeš poradil, ale v těchto okamžicích se hrálo více před brankou Pelhřimova. Nápor domácích dal Švecovi tři možnosti zmařit stoprocentní šance, počtvrté mířili Boskovičtí mimo. Skórem nepohnula ani střela Šafaříka, pokus na přední tyč Klimeš čekal. Boskovice ale v závěru poločasu srovnaly. Pomohla jim k tomu chyba Pelhřimova v rozehrávce, která vyústila v penaltový faul. Miksan mířil obloučkem k levé tyči přesně.
Po přestávce začali lépe domácí. Švec likvidoval přímý kop za pomoci břevna, pak se střelecky prosadil Gracias. Pelhřimov ale po čtvrthodině odpověděl. Odražený míč po Šafaříkově rohu vrátil před branku Bartoška a Podoba hlavou vyrovnal. Hosté pokračovali v aktivní hře. Po Obrancově střele se míč odrazil od tyče k ležícímu Klimešovi, po centru Šafaříka poslal Bartoška Pelhřimov podruhé v zápase do vedení. Skóre 3:2 ale nevydrželo dlouho, za tři minuty zahráli hosté ve vápně rukou a Miksan opět penaltu proměnil.
Góly: 41. a 82. Miksan (oba PK), 52. Gracias – 8. Obranec, 68. Podoba, 79. Bartoška. Poločas: 1:1. Pelhřimov: Švec – Kordík, Bezemek, Červenka, Honzl – Bartoška (87. Venkrbec),  Poul – Šafařík, Brada, Podoba (83. Zelenka) – Obranec.

BOSKOVICE – PELHŘIMOV 0:3
Pelhřimovští mladíci podali brilantní lišácký výkon a bodovali naplno. Po deseti minutách hry šli po Tůmově centru, Drechslerově přizvednutí a zdařilé Habáňově zakončení do vedení. Pak se ke slovu dostali domácí. Sochora vyzkoušeli střelou z pětatřiceti metrů, Mudrochův pokus zblokoval Palán. Také další šanvce v prvním poločase postrádaly gólový efekt. Zamrzlovo sólo skončilo odkopem obránců do autu, Větrovský v dobrém postavení mířil mimo a domácí Matušů nastřelil boční síť.
Druhé dějství odstartoval nápor Boskovic, který vrcholil přesným zpětným centrem střídajícího Grenada na ideálně postaveného Mudrocha na zadní tyči, ale šťastná Palánova teč na roh hrozící vyrovnání zmařila. Tutovku měl i Matušů, ale jeho střelu k levé tyči stačil Sochor vyrazit. Šťastnou ruku měl trenér Smrčka při střídání. Sabrieva doplnil Tomšů a arogantní posměšky boskovického realizačního týmu osladil pár vteřin po příchodu na hřiště centrem Sabrievovi na druhý gól. Dvě minuty před koncem Tomšů přihrál Sabrievovi, který posunul míč Drechslerovi a přišla pojistka v podobě třetího gólu.
Góly: 10. Habáň, 76. Sabriev, 78. Drechsler. Poločas: 0:1. Pelhřimov: Sochor – Palán, Vojta, Habáň, Tůma – Chadim, Zamrzla (65. Sabriev), Smrčka (75. Tomšů), Kott – Drechsler, Větrovský. ⋌(hst)