ROHOZNÁ – KOŠETICE B 1:0
Vyrovnaný zápas rozhodl gól domácího Hrušky ze 21. minuty. Hosté se pak marně snažili o vyrovnání, jejich ofenzivní snahu otupil červenou kartou čtvrt hodiny před koncem J. Dvořák.

Gól: 21. Hruška. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (76. J. Dvořák). Diváci: 25. Poločas: 1:0. Rohozná: Jílek – Král, Štrobl, Veselý, Tomandl, Zeman, Hruška, Reiger, Toman, Nedbal, Čech, Busta, Hron, Bacher. Košetice B: Dufek – M. Dvořák, J. Bejček, J. Dvořák, Nenadál, Kos, Filípek, Radosta, Lhota, T. Bejček, Langr, Machovec, Kott, Bína, Čermák, Pospíchal, Vodrážka.

Letošní celostátní kolo Svojsíkova závodu mělo v pátek 15. září odpoledne zahájení a start v Humpolci.
OBRAZEM: Skauti vyráželi přes Orlík na Lipnici

PLAČKOV B – JIŘICE B 1:4
Hosté působili živějším dojmem, domácí své šance nevyužili. Fotbalisté Jiřic získali v prvním poločase dvoubrankový náskok, když brankáře Němce úspěšně lobovali P. Novák a Nesporý. Pak sice snížil J. Svatoš, ale rozhodla střela Hrůzy do šibenice.

Góly: 63. J. Svoboda – 17. P. Novák, 39. Nesporý, 75. Hrůza, 84. M. Novák. Rozhodčí: Sedlák. ŽK: 1:0. Diváci: 25. Poločas: 0:2. Plačkov B: Milan Němec – P. Svatoš, Krejčí, Z. Svatoš, Krumpl, Huml, Hájek, T. Dobrovič, Brůna, J. Svoboda, Zemek, Pojezdný, Martin Němec. Jiřice B: Beránek – David, Škrabal, M. Novák, Borovička, Petřík, Maděra, Frantál, P. Novák, Hrůza, Bindzar, Tománek, R. Jůzl, Nesporý, Záviška.

MNICH – TŘEŠŤ C 0:1
Domácí sice většinu herního času strávili na polovině hostí, ale nedokázali své šance dotáhnout až do kýženého gólového efektu. Zatímco hosté ohrožovali branku jen z brejkových nebo standardních situací, prokázali lepší cit pro zakončení. Gól R. Bartuška ze 29. minuty měl hodnotu tří bodů.

Góly: 29. R. Bartušek. Rozhodčí: Matouš. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Mnich: Šimeček – Novotný, Procházka, Fryc, Voda, Válek, Hrdlička, Štangl, Staněk, Kovanda, Koukal, Hron, Dvořáček, Vácha, David. Třešť C: Jindřich – Gregor, Maryška, R. Bartušek, Rod, Růžička, Kubů, Hochman, Mikeš, Vašek, S. Bartušek, Nechvátal, Janák, Veselý, Novák, Pittner.

Atmosférická stanice Košetice.
Měření koncentrací aerosolů paprskem bude na observatoři pokračovat

ČASTROV – VYSKYTNÁ 1:2
V koncovce produktivnější hosté si postupně vypracovali dvoubrankový náskok. Domácí Drbal deset minut před koncem snížil a zápas se dohrál za výrazné převahy Častrova. Tomu se ale přes několik šancí srovnat nepovedlo.

Góly: 80. Drbal – 40. Blažek, 64. Sekal. Rozhodčí: Dolejš. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 0:1. Častrov: Olt – M. Marek, Fojt, L. Lapka, Fuxa, Bečka, Musil, Rešl, P. Marek, Pomikáček, Houška, Marek, Votruba, Drbal, Grunta, P. Lapka, Másilko. Vyskytná: Drahný – Roubíček, Fíla, Vondrák, Blažek, Fila, Valenta, Budík, Krejčí, Souček, Štangl, Bína, Havel, Sekal, Šáda, Vokoun, Štěpán, Mejstřík.

N. CEREKEV – HNĚVKOVICE
Nehráno. Hosté se nedostavili. Zápasem se bude zabývat okresní fotbalový svaz. V tabulce je už započteno kontumační vítězství domácích.

 1. Třešť C⋌ 5 4 1 0 15:6  13
 2. N. Cerekev⋌ 5 3 1 1 15:9  10
 3. Rohozná⋌ 5 3 1 1 14:10 10
 4. Košetice B⋌ 4 3 0 1 11:3   9
 5. Vyskytná⋌ 5 3 0 2 12:10  9
 6. Jiřice B⋌ 5 2 1 2 14:15  7
 7. Plačkov B⋌ 5 1 1 3 12:18  4
 8. Častrov⋌ 5 1 1 3  5:11  4