Na první příčce jsou po remíze v Ústrašíně  s dvoubodovým náskokem Jiřice. Boj o postup je v prvním předehrávaném jarním kole i v celé druhé polovině naprosto otevřený, vždyť lídr má na šestou Obrataň náskok jen šest bodů.

BOŽEJOV – ŽIROVNICE B 2:1

Božejovští se proti juniorce Žirovnice dlouho nemohli prosadit, před poločasem se jim to však podařilo a góly Kociána a M. Kumžáka znamenaly dvoubrankové vedení. Po změně stran Žirovničtí snížili, ale zbytečně se nechal vyloučit O. Doležal, takže se vyrovnání nedočkali.

Góly: 40. Kocián, 44. M. Kumžák – 64. J. Doležal. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (62. O. Doležal). Diváci: 40. Poločas: 2:0. Božejov: Hák – Smejkal, Pejcl, Jan Vacek ml., Kocián (63. Jan Vacek st.), Fučík, Svoboda, M. Kumžák, Kopejtko (83. Menhart), Havlík (90. J. Kumžák), Palla. Žirovnice B: Sosnovec – Kadlec, P. Doležal, Habermann, Weith, Mach, Časta, Metlička, Váňa, J. Doležal (84. Žižka), O. Doležal.⋌ (kmž)

ÚSTRAŠÍN – JIŘICE 4:4

Domácí zaspali začátek zápasu, prohrávali už od 6. minuty, poté ale otočili na 3:1. Ke konci poločasu však opět přestali domácí hrát a Jiřice vyrovnaly. Po změně stran utkání vypadalo jako festival v neproměňování šancí, výsledek ale odpovídá poměru sil na hřišti.

Góly: 11. Maška, 14. a 85. Kubiska, 30. Šoula – 6. Jirků, 43. a 45. Hájek, 59. Šimůnek. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 2:0. ČK: 0:2 (39. Kovařík, 75. Langr). Diváci: 50. Poločas: 3:3. Ústrašín: Hájek – Nápravník, Rod, Smrčina, Šnicer, Machač, Fux (46. Dedera), Jírů (67. Křech), Kubiska, Maška (73. Doskočil), Šoula. Jiřice: Langr – Hrůza, Bindzar, Vincenc, Jůzl, Jirků, Hájek, Šimůnek, Kovařík, Příhoda, Horký (46. Trnka). ⋌(mar)

POČÁTKY – ČEJOV 2:2

Počátky začaly výborně a z prvního útoku se ujaly vedení po střele Dedery, poté ale dvakrát fatálně chybovaly v obraně. Po změně stran druhým zásahem vyrovnal Dedera, domácí měli navrch, ale další šance už proměnit nedokázali.

Góly: 2. a 78. T. Dedera – 6. Kratochvíl, 27. Maška. Rozhodčí: Machač. ŽK: 3:2. Diváci: 40. Poločas: 1:2. Počátky: Novotný – Neuber, V. Šatara, Tesař, Kopečný, M. Pavlíček, Valeš, T. Dedera, O. Lisý, Pokorný, Ištok (39. Vávra). Čejov: Kubát – Šlechta, L. Svoboda, Josef Svoboda, Tománek, Jaroslav Svoboda, Maška, Bucek (65. Neubauer, 72. Čeleda), Cvrček, Kratochvíl, Dvořák. ⋌(krl)

SENOŽATY – VYSKYTNÁ 0:2

Oba týmy předvedly, proč jsou u dna tabulky. Fotbalovost nenabídl ani jeden ze soupeřů a hosté z Vyskytné zaslouženě těžili z rychlých protiútoků do děravé domácí obrany.

Góly: 62. Slavík, 76. Hlobeň. Rozhodčí: Čepl. ŽK: 1:2. Diváci: 20. Poločas: 0:0. Senožaty: Jankůj – L. Mareš, Cibula, Maděra, Vokřál (46. M. Dvořák), F. Dvořák, K. Mareš, J. Mareš, Zápotočný, M. Večeřa (78. I. Večeřa), Sýs. Vyskytná: Drahný – Přibyl, Fíla, Vondrák, Kucián, Bezděkovský, Slavík, Šustr, Roubíček, Souček, Hlobeň. ⋌(lma)

KAMENICE N. L. B – ŽIROV 0:1

Už první poločas nabídl šance na obou stranách, ale střelci měli nepřesné mušky. Krátce po změně stran se hosté dočkali gólu. Po levé straně unikl Hamalčík a poslal umístěnou střelu za záda Kose. Domácí mohli vyrovnat v 74. minutě, jenže Koukal z malého vápna přestřelil branku.

Gól: 49. Hamalčík. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Večeřa. Bez karet. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Kamenice nad Lipou B: Z. Kos – Růžička, Pfaur, Dvořáček, Koukal, Vagavský (46. V. Kupka), Macháček, A. Kos (67. Zedník), T. Kupka, Kotek (80. Mocek), Zdeněk. Žirov: J. Jonáš – Haruda, Cvrček, Hotovec, Nebesař, Bratrů, L. Jonáš, Morava, Marek, Vacek, Hamalčík. ⋌(nov)

PLAČKOV – MARATON 2:1

První poločas přinesl šance na obou stranách, střelci však dlouho úspěšní nebyli. Teprve chvíli před přestávkou se prosadil hostující Beneš. Po změně stran domácí zabrali a zásluhou gólů Jančičky a Štěpána vybojovali tři body.

Góly: 60. Jančička, 73. R. Štěpán – 42. Beneš. Rozhodčí: Holub. ŽK: 3:3. ČK: 1:1 (70. Z. Štěpán – 70. Mareš). Diváci: 100. Poločas: 0:1. Plačkov: Kořenář – Kubů, Tesař, R. Štěpán, Němec, Jančička, Vrána, Kašpar (82. Kotlík), Kratochvíl (90. Svatoš), Z. Štěpán, Kalivoda. Maraton Pelhřimov: Veselý – Podhráský, Čech, Čára, Beneš (46. Vaněček), Pavouk, Mareš, Šmíd, Musil, Krčil, Kratochvíl. ⋌(jnd)

Č. ŘEČICE – OBRATAŇ 1:3

Výsledek odpovídá dění na hřišti. Hosté byli aktivnějším a fotbalovějším týmem. V prvním poločase je dostal do vedení Vlach z penalty, krátce po změně stran zvýšil Melichar. Pak sice dal domácím šanci na bodový zisk Pavelka, ale hosty k vítězství definitivně nasměřoval Rybčák.

Góly: 56. Pavelka – 20. Vlach (PK), 50. Melichar, 80. Rybčák. Rozhodčí: M. Machač. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Červená Řečice: P. Dýnek – Popovič, Košťál, Plášil, Pavelka, J. Dýnek, Bouz, Nohejl, Nenadál (80. Káva), Obranec (70. Hovorka), Kubánek. Obrataň: Vilímek – Menšík, Melichar, Kalina, Buchar (80. Pařil), Zeman, Vysiblo, Tábora, Vlach, Holub (60. Krátoška), Rybčák. ⋌(šťs)