HNĚVKOVICE – JIŘICE B 4:2
Domácí zaslouženě získali první body. V derby Humpolecka přidali k bojovnosti i přesné zakončení.

Góly: 41. a 73. Boček, 45. Mikulka, 49. Anděl – 28. Šimek, 75. Horký. Rozhodčí: Svoboda. Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 2:1. Hněvkovice: Jůzl – Jan Brázda st., Jan Brázda ml., Dvořák, Fišar, Nekola, Šebesta, Petrik, Pikl, Anděl, Boček, Mikulka, Kořínek. Jiřice B: Beránek – David, Borovička, Jůzl, Trnka, Šimek, Petřík, Petr Novák, Pavel Novák, Škrabal, Horký, Frantál, Čepl, Záviška, Nesporý.

TŘEŠŤ C – KOŠETICE B 3:3
Hosté v zápase třikrát o gól vedli, ale tříbodový zisk neuhájili. Remízu stanovil v 73. minutě Mikeš.
Góly: 11. R. Bartušek, 28. S. Bartušek, 73. Mikeš – 8. a 40. Machovec, 16. Langr. Rozhodčí: Matouš. ŽK: 2:7. ČK: 0:2 (78. M. Dvořák, 86. J. Bejček). Diváci: 80. Poločas: 2:3. Třešť C: Jindřich – Gregor, Maryška, S. Bartušek, Nechvátal, Růžička, Hochman, Kubů, Krch, Vašek, R. Bartušek, Jelínek, Veselý, Mikeš, Janák, Svoboda. Košetice B: Jíša – J. Bejček, M. Dvořák, J. Dvořák, Filípek, Machovec, T. Bejček, Langr, Paťha, Kos, Lhota, Čermák, Kott, Pospíchal, Radosta, Duba, Kadlec.

N. CEREKEV – ROHOZNÁ 3:1
Domácí šli do vedení v 9. minutě. Hosté následně srovnali, ale do konce prvního poločasu se ještě trefil Zíka a Nová Cerekev se tak vrátila do výhody. Domácí byli aktivnější i v druhé polovině, padla pouze jedna branka. Podruhé v zápase se prosadil Kolář.

Góly: 9. a 73. Kolář, 42. Zíka – 16. Holub. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 3:0. Diváci: 30. Poločas: 2:1. N. Cerekev: Rajčan – Zíka, Kubánek, Beneš, Sochor, Novák, Beneš, Kolář, Sůva, Vaněček, Pavlík, Šebesta, Tyráček. Rohozná: Jílek – Štrobl, Urbánek, Veselý, Zeman, Tomandl, Hruška, Král, Busta, Holub, Nedbal, Rieger, Čech.

PLAČKOV B – VYSKYTNÁ 1:1
Ve vyrovnaném zápase dostal hosty do vedení Souček. Ti pak dlouho sahali po zisku všech bodů, v závěru ale domácí dostali možnost penalty, kterou brankář Milan Němec proměnil a stanovil tak remízu.

Góly: 86. Milan Němec (PK) – 23. Souček. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 3:3. Diváci: 20. Poločas: 0:1. Plačkov: Milan Němec – P. Svatoš, Z. Svatoš, Krejčí, Brůna, Huml, Kubů, T. Dobrovič, Slavík, Jan Svoboda, V. Němec, Krumpl, Andreev, Martin Němec. Vyskytná: Drahný – Vokoun, Fíla, Vondrák, Blažek, Štangl, Valenta, Budík, Krejčí, Souček, Štěpán, Bína, Plát, Sekal, Roubíček, Mejstřík.

MNICH – ČASTROV 2:2
Domácím se nedařilo v koncovce. Neproměňovali své šance. Prosadit se dokázal pouze Válek, jeho dva góly přinesly Mnichu bod. Hosté kvalitně bránili, do listiny střelců se v jejich dresu zapsali Houška a Bečka.

Góly: 10. a 50. Válek – 34. Houška, 70. Bečka. Rozhodčí: Sedlák. Bez karet. Diváci: 45. Poločas: 1:1. Mnich: Šimeček – Novotný, Procházka, Fryc, Koukal, Válek, Hrdlička, Štangl, Staněk, Miláček, Voda, M. David, Kovanda, J. David, Hron, Dvořáček. Častrov: Grunta – P. Lapka, Fuxa, Másilko, M. Marek, Bečka, Pomikáček, Houška, Rešl, Drbal, P. Marek, L. Lapka, Fojt, Valek, Olt. (va, jš)

 1. N. Cerekev⋌ 9 6 2 1 24:12 20
 2. Vyskytná⋌ 9 6 1 2 21:13 19
 3. Třešť C⋌ 9 5 3 1 25:15 18
 4. Košetice B⋌ 8 4 2 2 16:7  14
 5. Rohozná⋌ 9 4 2 3 20:18 14
 6. Mnich⋌ 9 3 2 4 10:14 11
 7. Častrov⋌ 9 2 3 4 12:16  9
 8. Jiřice B⋌ 9 2 3 4 23:29  9