Důvod ke spokojenosti mají ale hlavně ve Speřicích a Kamenici nad Lipou. Tyto celky v úvodních třech kolech získaly plný počet bodů.

PACOV – PELHŘIMOV B 6:2
Pacov byl po celý zápas lepším týmem. Potvrdil to už v prvním poločase, kdy si vytvořil tříbrankový náskok. Ten po změně stran ještě navýšil. Rozdíl mohl být ještě vyšší, ale pacovští střelci ve spoustě šancí selhali. Pelhřimovská rezerva se ve druhé polovině zápasu dostala ke dvěma příležitostem, takže hrozivě vyhlížející porážku alespoň trochu zmírnila.
Góly: 14. Dolejš, 37. Bezemek, 40., 65. a 75. Přibyl, 55. Kostroun – 61. D. Poul, 86. Starý. Rozhodčí: Holý. ŽK: 1:3. Diváci: 180. Poločas: 3:0. Pacov: Faltýnek – Bártů, Bezemek, Vlach, Stejskal, Váňa, Kostroun, Vítámvás, Kabíček, Přibyl, Dolejš. Pelhřimov B: Švec – Brada, Vacek, Blažek, Melecha, Šafařík, V. Poul, Zabloudil, Kmoch, Hurda, Starý.

DOBRONÍN – N. RYCHNOV 2:2
Nový Rychnov začal bez ostychu a hned z první akce udeřil. Bouz se položil do centru a trefil se parádně k tyči. Vzápětí mohl srovnat Meloun, ale v úniku ho zastavil pohotový brankář Císař, který zneškodnil i velkou šanci T. Sedláčka. Udeřilo tedy na druhé straně. V 9. minutě se z hranice šestnáctky trefil Jan Mareš a bylo to 0:2. Do poločasu měl Dobronín ještě několik možností na korigování, ale Sedláček, Meloun, Vavroušek i Cink si vylámali zuby na výborném Císařovi. Po změně stran si domácí vytvořili veliký tlak, jenže gólman hostů opět čaroval a dvě gólové rány vytáhl na tyč a břevno. Až v 69. minutě přišel kontaktní gól z kopačky střídajícího Macka, který se prokličkoval do vápna a trefil se k tyči. Poté Nový Rychnov zahodil dva solidní výpady a nakonec o výhru přišel. V předposlední minutě se Macek prosadil po závaru střelou do horního rohu branky.
Góly: 69. a 89. Macek – 1. Bouz, 9. J. Mareš. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 5:3. Diváci: 80. Poločas 0:2. Nový Rychnov: Císař – V. Mareš, Březina, Červenka (68. Loskot), Paclík, Hájek (61. Fíla), Faltýnek, Bouz, J. Mareš, Švec, Karpíšek.

VĚŽNICE – SPEŘICE 0:1
K vidění bylo oboustranně nervózní utkání, ve kterém přišel rozhodující moment už v 11. minutě. To se po rohovém kopu hlavou trefil Ganobjak. Poté nevyužili své šance Šejstal ani Pertlíček. Ve 38. minutě hrál hostující brankář rukou mimo velké vápno a musel předčasně pod sprchy. To paradoxně domácím ublížilo. Po změně stran Speřice čekaly na brejky, ale ty pochytal Drahoš. Největší šancí Věžnice měl Pertlíček, jenže radost mu zkazila tyč hostující branky. Hosté tak svůj náskok ubránili.
Góly: 11. Ganobjak. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 4:4. ČK: 1:1 (Kölbl – Duben). Diváci: 70. Poločas: 0:1. Speřice: Duben – Čermák (59. Martin Pohan ml.), Holenda, Jančík, Němec, Ganobjak, Morava, Štěpán, Huňáček, Vlček, Martin Pohan st. (83. Slavík).

LEŠTINA – KAMENICE N. L. 1:2
Leština na svého soupeře vlétla, ale do kolen ji poslal vlastní gól. Domácí se snažili dál hrát aktivně, jenže chybovali a trestem byl druhý inkasovaný gól z kopačky Dvořáka. Po přestávce se hrálo za převahy Leštiny, ale ta dostala míč do sítě až v poslední minutě, což znamenalo jen snížení výše porážky.
Góly: 90. Forejt – 12. vlastní, 37. Dvořák. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 0:2. Kamenice n. L.: Votápek – Šuranský, Novák, Pelc, Strašík, Zahradník, Spěváček (87. Macháček), Zdeněk (81. Růžička), Melsoch, Dvořák, Kos (56. Vávra).